В Україні запустили спеціальний додаток для підвищення продуктивності працівників
Згідно з дослідженням Gradus Research, втома та вигорання співробітників є основними проблемами, що знижують продуктивність на роботі, негативно відображаючись на показниках кожного окремого підприємства та економіки в цілому.
Щоб допомогти українцям впоратися з тривогою та постійними стресами під час війни, які впливають на продуктивність, у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», що впроваджується за ініціативи першої леді Олени Зеленської, і була розроблена Програма підвищення продуктивності.
Це комплексний інструмент для підтримки фізичного та ментального здоров’я працівників, що допоможе покращити стресостійкість та концентрацію на роботі. Усі роботодавці України можуть безкоштовно приєднатись
З чого складається Програма?
- Колекція швидких тренувань на робочому місці в застосунку BetterMe: Health Coaching
Вправи спеціально адаптовані для виконання в офісі або вдома біля робочого столу та не вимагають зміни одягу чи взуття. Тривалість кожної вправи складає 5–10 хвилин.
- Програма профілактики вигорання у застосунку BetterMe: Mental Health
Згідно з експертними оцінками психологічної допомоги через повномасштабну війну, потребуватимуть 14 млн українців. Вона передбачає:
- Навчальний курс із запобігання вигоранню
Курс представлений у форматі сторіс, звичному для користувачів соцмереж. Інтерактивні тести, яскраві візуалізації та вправи полегшують сприйняття інформації та займають у користувача всього 10 хвилин на день. Програма курсу була спеціально розроблена психологами з України та США.
- Аудіокурс для відновлення продуктивності
28-денний курс створено у зручному аудіо-форматі для поціновувачів подкастів. Впродовж місяця слухачі отримають доступ до різних практичних порад, психологічних практик, вправ та медитацій для запобігання вигоранню та відновлення після нього.
Як приєднатись до програми?
Щоб приєднатись до Програми підвищення продуктивності на роботі від BetterMe, українським роботодавцям потрібно:
- заповнити анкету на сайті BetterMe for Business за посиланням
- за запитом команди BetterMe надати корпоративний поштовий домен компанії (або список е-mail співробітників) для надання доступу до Програми;
- після цього, впродовж 3 робочих днів BetterMe повідомить про створення безкоштовного доступу співробітникам компанії до застосунків BetterMe, що буде доступний 12 місяців.
Мінінфраструктури
Коментарі до матеріалу