• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли СГ може не допустити контролерів до перевірки

25.04.2019 54 0 0

Перевірки — 2019


Державна регуляторна служба уточнила свою позицію щодо наявності у контролюючих органів повноважень на проведення перевірок та права СГ не допускати до них. Із 1 вересня 2018 року набула чинності постанова КМУ від 10.05.18 р. № 342 (далі – Постанова № 342), якою затверджено Методики розроблення: критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від здійснення госпдіяльності (далі – критерії); уніфікованих форм актів, які містять перелік питань для перевірки залежно від ступеня ризику, що складаються за результатами перевірок. У зв’язку із цим:

  • є нечинними усі критерії та уніфіковані форми актів, розроблені на підставі методик, затверджених постановами КМУ, що втратили чинність;
  • не можуть проводити перевірки контролюючі органи, які не затвердили та не оприлюднили нові уніфіковані форми актів (крім органів ДФС, для яких порядок проведення перевірок та форма акта встановлені ПК);
  • у разі незатвердження критеріїв СГ відносяться до незначного ступеня ризику та перевіряються не частіше одного разу на 5 років.

ДРС констатує: якщо контролюючим органом не була затверджена та оприлюднена на власному офіційному веб-сайті уніфікована форма акта, у якій передбачається перелік питань залежно від ступеня ризику, СГ має право не допускати його посадових осіб до перевірки.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали