Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Топ-7 офісних звичок, які дратують оточуючих: як позбутися?

Редакція

02.05.2018 1066 0 1

Робота в колективі має свої переваги і недоліки. З одного боку, колеги можуть стати вашими добрими друзями. З іншого боку, люди, які працюють поруч з вами, можуть бути досить неприємними особистостями.

Факт

Ми проводимо на роботі значну частину свого життя. Якщо ви не фрілансер, то вам напевно доводиться щодня взаємодіяти з колегами, а часто – працювати в одному кабінеті. Втім, спілкування з колегами не завжди відбувається так, як би того хотілося. Особливо це стосується деяких дратівливих звичок. Перевірте, чи не грішите ви однією з них.

Їжа за робочим столом

Деяких людей може дратувати запах певної їжі. Та й взагалі обід за робочим столом – не найкраще рішення. Якщо ви працюєте в одному кабінеті з іншими людьми, намагайтеся їсти в спеціально відведених місцях.

Обговорення особистого

Звичайно, якщо колеги одночасно є вашими друзями, немає нічого поганого в тому, щоб обговорити з ними особисті проблеми. Однак, якщо відносини з колегами дуже стримані, намагайтеся не ділитися з ними своїми проблемами.

Нетактовність

Не набридайте своїм колегам особистими і зайвими питаннями. Часом люди не відчувають межі, де починається особистий простір іншої людини.

Гігієна

Неохайність, неакуратність і ігнорування елементарних правил особистої гігієни страшенно дратують оточуючих. Безлад на вашому робочому столі колеги ще зможуть стерпіти, але порушення порядку в загальних місцях (папки з документами, робоча кухня і туалет) – навряд чи.

Вискочки

Ніхто не любить вискочок, які постійно мудрують, виправляють своїх колег, крадуть їхні ідеї і намагаються бути причетними до всіх питань, що виникають всередині колективу. Постійне бажання перевершити оточуючих, безумовно, може сподобатися вашому начальнику, проте здатне налаштувати колег проти вас.

Невміння слухати

Ще більше дратують люди, які постійно перебивають співрозмовника і влазять у чужі розмови. Дайте вашим колегам закінчити свою думку і лише потім висловлюйте свою. Проявіть повагу, навіть якщо людина, на вашу думку, не має рації.

Байдужність

і абстрактність сприймаються не тільки як неповага до колег, а й як безвідповідальне ставлення до роботи. Якщо ви під час співбесіди або обговорення проекту постійно відволікаєтеся, виходите покурити або просто заглядаєте в телефон, це може дратувати оточуючих.

https://uk.etcetera.media/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали