Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Топ-7 офісних звичок, які дратують оточуючих: як позбутися?

02.05.2018

Робота в колективі має свої переваги і недоліки. З одного боку, колеги можуть стати вашими добрими друзями. З іншого боку, люди, які працюють поруч з вами, можуть бути досить неприємними особистостями.

Факт

Ми проводимо на роботі значну частину свого життя. Якщо ви не фрілансер, то вам напевно доводиться щодня взаємодіяти з колегами, а часто – працювати в одному кабінеті. Втім, спілкування з колегами не завжди відбувається так, як би того хотілося. Особливо це стосується деяких дратівливих звичок. Перевірте, чи не грішите ви однією з них.

Їжа за робочим столом

Деяких людей може дратувати запах певної їжі. Та й взагалі обід за робочим столом – не найкраще рішення. Якщо ви працюєте в одному кабінеті з іншими людьми, намагайтеся їсти в спеціально відведених місцях.

Обговорення особистого

Звичайно, якщо колеги одночасно є вашими друзями, немає нічого поганого в тому, щоб обговорити з ними особисті проблеми. Однак, якщо відносини з колегами дуже стримані, намагайтеся не ділитися з ними своїми проблемами.

Нетактовність

Не набридайте своїм колегам особистими і зайвими питаннями. Часом люди не відчувають межі, де починається особистий простір іншої людини.

Гігієна

Неохайність, неакуратність і ігнорування елементарних правил особистої гігієни страшенно дратують оточуючих. Безлад на вашому робочому столі колеги ще зможуть стерпіти, але порушення порядку в загальних місцях (папки з документами, робоча кухня і туалет) – навряд чи.

Вискочки

Ніхто не любить вискочок, які постійно мудрують, виправляють своїх колег, крадуть їхні ідеї і намагаються бути причетними до всіх питань, що виникають всередині колективу. Постійне бажання перевершити оточуючих, безумовно, може сподобатися вашому начальнику, проте здатне налаштувати колег проти вас.

Невміння слухати

Ще більше дратують люди, які постійно перебивають співрозмовника і влазять у чужі розмови. Дайте вашим колегам закінчити свою думку і лише потім висловлюйте свою. Проявіть повагу, навіть якщо людина, на вашу думку, не має рації.

Байдужність

і абстрактність сприймаються не тільки як неповага до колег, а й як безвідповідальне ставлення до роботи. Якщо ви під час співбесіди або обговорення проекту постійно відволікаєтеся, виходите покурити або просто заглядаєте в телефон, це може дратувати оточуючих.

https://uk.etcetera.media/

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
01.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Унесено зміни до переліку територій бойових дій і ТОТ (текст наказу від 16.06.2025) Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки У Резерв+ з’являться нові можливості отримати автоматичну відстрочку Уряд затвердив зміни до Порядку нарахування Є...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
17.04.2025
З 16.04.2025 почали діяти терміни зберігання документів щодо військового обліку
Більше за темою: Накази та розпорядження: основні терміни, види і строки зберігання Строки зберігання первинних документів збільшено: чи вплине це на строки давності для перевірок Міністерство юстиції наказом від 14.03.2025 № 748/5 затвердило зміни до Переліку типових документів, що створюють під ...
Нове
28.06.2025
Які послуги Дії можуть використовувати компанії
Цифровізація – це стандарт, за яким уже працюють бізнес і установи. Паспорт – без сканів. Підпис – без ручки. Дані – без ручного введення.  Цифрові сервіси Дії вже інтегрували понад 25 000 бізнесів та установ. Вони ідентифікують клієнтів, підписують документи онлайн, пе...
27.06.2025
Особливості звільнення документів від легалізації та апостилювання
Звільнення офіційних документів від вимоги легалізації чи іншого додаткового посвідчення (апостиля) на підставі відповідних положень міжнародних договорів України не скасовує вимоги щодо надання засвідченого перекладу документа на офіційну мову держави, на території якої документ пред’являєтьс...
27.06.2025
Як працює програма компенсації 25 % вартості української сільгосптехніки
Програма діє відповідно до постанови КМУ від 01.03.2017 № 130 і є одним з інструментів реалізації політики «Зроблено в Україні», спрямованої на підтримку внутрішнього виробництва, локалізацію і розвиток промислового потенціалу. Більше за темою: Компенсація від держави за придбання ...
Кращі матеріали