Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Стартував проект моніторингу публічних закупівель DoZorro

Редакція

02.11.2016 131 0 0

1 листопада 2016 року розпочав роботу моніторинговий портал DoZorro (http://dozorro.org/). Платформа має на меті забезпечити системний моніторинг закупівель шляхом створення унікальної бази даних реальних оцінок закупівельників, постачальників та окремих тендерів.

На порталі DoZorro об’єднуються зусилля держави, бізнесу, контролюючих органів та громадськості.  Ресурс зібрав найкращі світові та українські методики виявлення порушень в сфері державних закупівель. Всі учасники порталу отримують доступ до реальних дієвих юридичних інструментів оскарження сумнівних закупівель. Так, учасники тендерів зможуть оцінювати своїх партнерів по угодах і залишати розгорнуті відгуки. На основі цієї інформації буде автоматично формуватися рейтинг. А з профайлу кожного з них буде зрозуміло, наскільки конкретний користувач системи є добросовісним постачальником або закупівельником. Така систематизована інформація дозволить усім сторонам ухвалювати раціональні рішення у діяльності, пов’язаній з роботою в системі ProZorro.

DoZorro напряму під’єднаний до бази даних ProZorro через відкритий АРІ, доступ до якого має кожен охочий. Перехід до функцій порталу буде доступним з електронних майданчиків, підключених до ProZorro. Таким чином DoZorro - це складова єдиної екосистеми, яка вибудовується довкола публічних закупівель в Україні.

Джерело: http://www.me.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали