Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Поради для підвищення продуктивності

12.03.2018

Часом людям нелегко сконцентруватися на томумчи іншому завданні, вчасно і без поспіху доробити певну справу і продуктивно займатися виконанням своєї роботи.

Причиною непродуктивності може бути лінь, поганий настрій, відсутність чіткого плану дій і ще маса причин, які люди щодня самі собі придумують.

7 перевірених методів, що сприяють підвищенню енергії і якісність виконуваної роботи.

1. Записуйте все справи

Не тримайте все в голові. Записуйте в блокнот або органайзер і структуруйте. Чим менше у вашій підсвідомості думок про невиконані справах, тим більше ви здатні фокусуватися на конкретному завданні.

2. Робіть першим найважливіше

Часто на практиці стається, що люди відкладають першорядні і важливі завдання на потім, тільки тому що їх важко виконати. Хоча вам буде набагато легше в перспективі, якщо ви спочатку зробите головне, а потім все інше.

3. Прагніть до однозадачности

Не прагніть зробити все, відразу і якісно. Виберіть конкретну задачу, не відволікайтеся на сторонні фактори (телефон, кава, перекур) і просто доведіть справу до кінця.

4. Вставайте рано

Давня, але на диво слушна порада. Чим раніше ви прокинетеся, тим більше справ ви встигнете зробити за день. Головною умовою при цьому, звичайно ж, є міцний і продолжітелоьний сон вночі.

5. Виключайте «не справи» зі списку справ

Справи - це конкретні дії, а все побічні думки типу «почати нову справу», «поміркувати про сенс життя» тощо, потрібно залишати на поза робочий час.

6. Міняйте види діяльності

Чим довше ви займаєтеся одним і тим же, тим нижче ваша продуктивність. А найкращий відпочинок - це перключення з одного виду діяльності на інший, навіть ненадовго. Це збереже свіжість погляду і високий рівень творчого потенціалу.

7. Не забувайте, для чого ви все це робите

Бездумна діяльність безглузда сама по собі, навіть якщо при цьому продуктивна. Нагадуйте собі заради чого ви займаєтеся конкретною справою і тоді виконувати її стане набагато простіше.

http://lemonade.style/7-sovetov-dlja-...

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
01.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Унесено зміни до переліку територій бойових дій і ТОТ (текст наказу від 16.06.2025) Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки У Резерв+ з’являться нові можливості отримати автоматичну відстрочку Уряд затвердив зміни до Порядку нарахування Є...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
17.04.2025
З 16.04.2025 почали діяти терміни зберігання документів щодо військового обліку
Більше за темою: Накази та розпорядження: основні терміни, види і строки зберігання Строки зберігання первинних документів збільшено: чи вплине це на строки давності для перевірок Міністерство юстиції наказом від 14.03.2025 № 748/5 затвердило зміни до Переліку типових документів, що створюють під ...
Нове
04.07.2025
Коли працівник може вимагати запровадження для нього дистанційної роботи
Працівник може вимагати від роботодавця тимчасове, строком до двох місяців, переведення на дистанційну роботу, якщо на робочому місці стосовно нього були вчинені дії, що містять ознаки дискримінації. Більше за темою: Зміни стосовно дистанційної та надомної роботи Чи може працівник вимагати зап...
04.07.2025
Державне агентство з управління резервами України розпочинає діяльність
Уряд дав «зелене світло» початку діяльності Державного агентства з управління резервами України (ДАУР) як центрального органу виконавчої влади.  Його діяльність спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра екон...
04.07.2025
Судова процедура санації боржника: що це і як відбувається
Коли підприємство не справляється з фінансовим зобов’язаннями – це ще не вирок. Законом передбачений реальний інструмент для збереження бізнесу – санація. БІльше за темою: Ліквідація у зв’язку з банкрутством: правові аспекти Коли підприємство не справляється з фінансови...
Кращі матеріали