Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

З 1 липня енергопостачальні компанії зможуть перейти на стимулююче тарифоутворення

Редакція

13.04.2016 170 0 0

Енергопостачальні компанії, які планують здійснити перехід на стимулююче тарифоутворення у сфері передачі та постачання електричної енергії з 01.07.16 р., мають можливість надати матеріали на встановлення тарифів на передачу та постачання електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання відповідно до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання.

У зв’язку з цим, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановою від 25.02.16 р. № 235 внесла зміни до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання, затвердженої постановою НКРЕКП від 26.07.13 р. № 1030, з метою можливості впровадження стимулюючого регулювання з першого числа будь-якого кварталу.

Зазначена постанова НКРЕКП від 25.02.16 р. № 235 «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання» зареєстрована в Міністерстві юстиції України 01.04.16 р. за № 493/28623 та набрала чинності 05.04.16 р. з дня опублікування в Офіційному віснику України (№ 25, ст. 1011).

Довідково:

Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами – членами, з іншої сторони та Договором про заснування Європейського Співтовариства в частині впровадження Директиви 2009/72/ЄС та Програмою Уряду та стратегією сталого розвитку «Україна – 2020» передбачено вдосконалення існуючої нормативної бази тарифоутворення в енергетиці, зокрема перехід до стимулюючого тарифоутворення в сфері передачі та постачання електричної енергії.

Джерело: http://www.nerc.gov.ua/?news=5066

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали