Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Реформування АПК за європейськими стандартами

Редакція

23.06.2016 159 0 0

Україна буде поглиблювати співпрацю з ЄС, щоб взаємовигідно інтегрувати аграрний сектор України до європейського співтовариства. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України під час виступу на українсько-європейському аграрному діловому круглому столі.

За його словами,  важливим для України при формуванні державної аграрної політики є використання досвіду Європейського Союзу в питаннях реформування аграрного сектору економіки.

Реформування аграрного сектору України відбувається із урахуванням цілого ряду, як зовнішніх, так і внутрішніх обставин. Мінагрополітики усвідомлює роль та місце сільського господарства в розвитку національної та світової економіки.

Він підкреслив, що Міністерство аграрної політики та продовольства України вже провело значний обсяг роботи і налагодило регулярний діалог із європейськими партнерами щодо співпраці у галузі сільського господарства.

Динамічні обсяги двосторонньої торгівлі між Україною та ЄС свідчать про значні перспективи в АПК, які в подальшому будуть збільшуватися в рамках Зони вільної торгівлі.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали