• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

НБУ здійснюватиме електронний документообіг з іншими органами держвлади

ред. Uteka.ua

05.10.2016 132 0 0

Національний банк України розпочав з 3 жовтня 2016 року обмін електронними документами з іншими органами державної влади, підключившись до Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ).

Центральний банк уже здійснив успішний тестовий обмін електронними документами з іншими державними органами.

Національний банк України піднімає електронний документообіг на новий рівень, започаткувавши обмін електронними документами із застосуванням електронного цифрового підпису з усіма учасниками СЕВ. Ця система використовується для офіційного листування (вхідної та вихідної кореспонденції) та листування з питань розроблення і погодження нормативно-правових та розпорядчих актів. Обмін електронними документами з використанням електронного цифрового підпису замінить паперове листування між Національним банком та іншими органами державної та виконавчої влади, а також допоможе створити для них єдиний інформаційний простір.

Довідка

Система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ версія 2.0) (http://www.dir.gov.ua/) була створена за ініціативи Кабінету Міністрів України. Система призначена для автоматизації процесів створення, відправлення, передавання, одержання, оброблення, використання, зберігання, знищення електронних документів та копій паперових документів в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, які не містять інформації з обмеженим доступом, та контролю за виконанням актів, протокольних рішень Кабінету Міністрів України та інших документів.

Держателем СЕВ ОВВ є Державне агентство з питань електронного урядування України, адміністратором -  Державне підприємство «Державний центр інформаційних ресурсів України».

Джерело: https://bank.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали