Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Мінрегіон встановив мінімальний перелік послуг з управління багатоквартирним будинком

Редакція

13.06.2016 1127 0 0

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства встановило мінімальний перелік послуг з управління багатоквартирним будинком, які повинні забезпечувати належний стан будинку і прибудинкової території.

Ціна на послугу з управління багатоквартирним будинком повинна складатися з витрат на утримання багатоквартирного будинку (утримання спільного майна та прибудинкової території, поточний ремонт загального майна) і винагороди управителя.

Перелік таких послуг передбачений в проектах Порядку проведення конкурсу з призначенням керуючого багатоквартирного будинку та Типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, а також в чинному законодавстві.

До складу ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком включаються витрати з утримання будинку, його технічного обслуговування, поточного ремонту і витрати на оплату комунальних послуг щодо спільного майна багатоквартирного будинку.

Як наголошується в повідомленні, перелік є мінімально необхідним і може бути зменшений тільки за об'єктивними умовами експлуатації будинку.

Дані послуги повинні в обов'язковому порядку надаватися, оскільки саме вони забезпечують належний технічний, санітарно-гігієнічний, протипожежний стан будинку і прибудинкової території.

Також вказується, що під час проведення конкурсу конкурсна документація повинна містити перелік складових послуги з управління багатоквартирним будинком та вимоги до якості надання послуги, періодичності виконання робіт з посиланням на стандарти, нормативи, норми і правила. Витрати ж на капітальний ремонт, реконструкцію, реставрацію, а також інші витрати, передбачені рішенням співвласників, можуть відшкодовуватися за окремими договорами з співвласниками.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://economics.unian.net/

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали