• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Мінагрополітики хоче започаткувати проект техдопомоги рибній галузі

ред. Uteka.ua

23.06.2016 169 0 0

Започатковано окремий проект технічної допомоги українській рибній галузі за участю ветеринарної служби України.

Це необхідно для забезпечення реалізації процедури інспекції підприємств аквакультури і сертифікації живої риби, яка вирощена в умовах аквакультури з подальшою можливістю постачання її на ринок Європейського Союзу. Реалізація даного напряму дасть можливість виробникам живої риби здійснювати експорт власної продукції на ринок ЄС, що стимулюватиме нарощування її виробництва.

Українські підприємці зацікавлені в експорті на ринок ЄС живої риби, вирощеної в умовах аквакультури. Більше того, з боку європейських підприємців є запит на закупку живої риби з України.

Відповідно до розробленої концепції реформування рибної галузі як частини сільського господарства, сьогодні здійснюються реальні кроки щодо наближення роботи галузі до європейських стандартів.

Наразі Держрибагентством проводиться робота щодо створення сприятливих законодавчих умов для розвитку рибогосподарського бізнесу та інвестицій у галузь, спрощення формальних процедур для започаткування та ведення діяльності з аквакультури, створення державного реєстру рибогосподарських водойм, реформування органів рибоохорони та створення рибного патруля.

Джерело: http://agravery.com/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали