Особи, які бажають вступити на державну службу, спершу проходять конкурс. Для участі в цьому конкурсі потрібно подати відповідні документи, серед яких — особова картка державного службовця. Крім того, таку картку подають держслужбовці, які переходять із одного держоргану в інший. Підкажемо, як її заповнити.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на посаду державної служби, подають у держорган пакет документів:
Форма особової картки державного службовця затверджена наказом Нацдержслужби від 05.08.2016 № 156. Цей наказ затверджує також інструкцію, яка визначає, як заповнювати реквізити особової картки, а також встановлює осіб, відповідальних за заповнення тих чи інших реквізитів.
Реквізити, які слід залишати пустими
Особова картка державного службовця включає реквізити, які заповнюють різні особи.
Одні з них заповнює претендент на посаду, інші — працівник кадрової служби держоргану, який оголосив конкурс.
Отже, претендент не заповнює, а залишає пустими реквізити:
Заповнення особової картки державного службовця починайте з рядка «Реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності)».
У ньому зазначте свій ІПН. Якщо через релігійні погляди ІПН немає і про це є відповідна відмітка у паспорті, у цьому рядку не зазначайте жодних відомостей.
У реквізиті 1 особова картка державного службовця має відображати українською мовою і в називному відмінку прізвище, ім’я і по батькові претендента.
Реквізит 2 відведений для інформації про дату народження (число і рік цифрами, місяць — прописом), 3 — місце народження, 4 — громадянство (вписуйте назву країни, громадянином якої являємось). Ці реквізити, що містить особова картка державного службовця 2018, за змістом мають відповідати відомостям, що зазначені у паспорті громадянина. Так само як і реквізити 5-8 картки.
Так, у реквізиті 5 і 6 зазначте:
Обов’язково вкажіть поштовий індекс, область, місто, район, село (селище), вулиця, корпус, номер будинку, квартири у кожному реквізиті, навіть якщо адреси проживання і реєстрації співпадають.
Особова картка державного службовця у реквізиті 7 має містити одне із значень:
Також у цьому реквізиті зазначте всіх членів сім’ї, тобто осіб, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки.
Врахуйте, що усі члени сім’ї, яких зазначаєте у реквізиті 7 особової картки державного службовця, мають відповідати зазначеним у розділі 2 е-декларації, яку оприлюднили на сайті НАЗК.
У реквізиті 8 зазначте відомості про паспорт:
Реквізит 9 заповнюйте за наявності документа, що підтверджує знання іноземної мови.
Якщо його немає - ставте прочерк, якщо є, зазначте:
У реквізиті 10 особова картка державного службовця 2018 року обов’язково має містити контактний номер телефону (домашній або мобільний).
У реквізиті 11 зазначте відомості про освіту за наявним документом про освіту.
Зокрема:
Якщо у претендента на посаду наявний науковий ступінь або вчене звання, у реквізиті 12 особова картка державного службовця має відображати:
За відсутності наукового ступеню чи вченого звання у претендента на посаду державної служби у відповідних комірках реквізиту 12 проставляємо прочерки. Якщо особа має наукові праці чи винаходи, їх вказуємо у реквізиті 13.
Після цього особова картка державного службовця має містити додаткові відомості у реквізитах:
У реквізиті 15.6 претендент зазначає за бажанням інші відомості про себе. У реквізиті 16 ставте підпис і дату заповнення цієї картки. Та це ще не все. Потрібно написати автобіографію й відомості про трудову діяльність.
Особова картка державного службовця містить для автобіографії окремий реквізит - 30.
Тут вкажіть:
Далі проставте дату написання, власний підпис і його розшифровку (ініціали й прізвище).
У реквізиті 31, що містить особова картка державного службовця 2018, зазначаємо відомості про трудову діяльність за даними трудової книжки, включаючи відомості про переведення з посади на посаду в межах однієї юридичної особи.
http://www.facebook.com/dergslugba.fo...