Як підготуватися до участі в аукціонах «Земельного банку»
Результати першого місяця роботи проєкту «Земельний банк» свідчать, що деяка частина переможців торгів не змогла укласти договори за результатами земельних торгів через невідповідність поданих документів вимогам законодавства.
Нагадуємо, що успішна участь в аукціоні залежить від чіткого дотримання встановленої процедури та своєчасного подання всіх необхідних документів.
Перелік обов’язкових документів для участі в аукціоні з суборенди державних сільськогосподарських земель включає:
- заяву про участь, підписану кваліфікованим електронним підписом (далі – КЕП);
- підтвердження оплати реєстраційного та гарантійного внесків;
- документи, що підтверджують джерела походження коштів;
- документи, що підтверджують право власності на земельні ділянки сільгосппризначення (за наявності);
- копію довідки про РНОКПП або, у разі її відсутності копію паспорта;
- документи про перебування у шлюбі (або його розірвання) та про набуття сільськогосподарських земель на праві спільної сумісної власності подружжя (за наявності);
- інформацію про частки у статутних капіталах або у пайовому фонді юридичних осіб, а також про кількість акції, паї (за наявності);
- для іноземців та осіб без громадянства – інформацію про прізвище, власне імʼя та по батькові, громадянство (підданство) іншої держави, постійне місце проживання в державі, громадянином (підданим) якої є особа, копію документа, що посвідчує особу.
Копії документів, які додаються до заяви, засвідчуються КЕП.
Звертаємо увагу, що заява про участь та додані до неї документи, подаються упродовж дня, що передує дню проведення аукціону.
Щоб успішно взяти участь у земельних торгах, необхідно чітко дотримуватися встановлених правил та подати повний пакет документів. Ігнорування цих вимог може призвести до відхилення вашої заявки та втрати гарантійного внеску.
Орендуючи державну землю через аукціони «Земельного банку», ви не лише розвиваєте власний бізнес, а й підтримуєте сільські громади та наповнюєте державний бюджет. Станьте частиною позитивних змін!
Більше читайте на сайті ФДМУ.
Урядовий портал
Приєднуйтесь до Uteka у Telegramm
Коментарі до матеріалу