Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Fitch підтвердило рейтинги Києва і Харкова

Редакція

04.04.2017 41 0 0

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента Харкова і Києва в іноземній і національній валюті на рівні «B-» зі стабільним прогнозом.

Згідно з повідомленням, агентство також підтвердило національний довгостроковий рейтинг Києва на рівні «BBB(ukr)» і підвищило національний довгостроковий рейтинг Харкова з рівня «A+(ukr)» до «AA-(ukr)». Агентство відзначило, що підвищення національного рейтингу Харкова відображає недавнє зміцнення операційних показників міста і їх більш високий рівень у порівнянні з іншими схожими емітентами в країні.

У середині листопада 2016 року міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило суверенний рейтинг України до «B-» з «CCC», одночасно надавши рейтинг «В» українських євробондах.

Підвищенню рейтингу України сприяли кілька факторів. У їх числі зниження фінансового тиску, зростання обсягу золотовалютних резервів, а також відновлення співпраці з ключовим кредитором – Міжнародним валютним фондом і отримання третього кредитного траншу в обсязі 1 млрд дол. Слідом за суверенним були підвищені рейтинги Києва і Харкова.

Джерело: http://hyser.com.ua/economics/182537-...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали