Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ФДМ продовжує малу приватизацію в режимі онлайн

Редакція

22.03.2016 184 0 0

ФДМ переводить малу приватизацію в інтернет для залучення більшої кількості покупців і забезпечення максимальної прозорості процесу. Про це виданню заявив заступник глави Фонду держмайна Андрій Гайдуцький.

"Сьогодні Фонд держмайна готовий відкрити нову сторінку приватизації в Україні і дати шанс взяти участь в приватизації всім бажаючим. Ми переводимо аукціони з продажу об'єктів малої приватизації в онлайн-режим. На продаж будуть виставлені об'єкти груп А, Д, Ж - нерухомість, яка перебуває на балансах державних підприємств або яка не увійшла до статутних капіталів господарських товариств, а також об'єкти соціальної сфери, об'єкти незавершеного будівництва та рухоме майно. Об'єкти нерухомості будуть виставлятися на продаж як з землею, так і без неї, - розповів Андрій Гайдуцький. - Онлайн-продаж цих об'єктів забезпечить конкуренцію покупців і дасть максимально можливу ринкову ціну".

У числі перших онлайн-аукціонів пройде аукціон і на електронному майданчику Товарної біржі "ІННЕКС". 29 березня 2016 року о 10:00 почнуться торги лотом номер 205236 (будівля зерноскладу, що знаходиться на балансі ПАТ "Любашівський елеватор". Заявки на участь приймаються до 25 березня.

"Взяти участь в цих торгах можуть всі бажаючі. Для цього потрібно зареєструватися в нашій електронній торговій системі, надати необхідні документи (їх перелік зазначено на сайті) і сплатити гарантійний внесок. Він становить 10% від початкової вартості об'єкта, виставленого на продаж. Перевага онлайн -аукціони в тому, що брати в ньому участь або стежити за його ходом Ви можете з будь-якої точки світу, де є Інтернет достатньої швидкості передачі даних. До того ж, і для продавця, і для покупця онлайн-аукціон - це гарантований спосіб сформувати на об'єкт дійсно ринкову ціну, так як коло потенційних покупців не обмежений ", - заявив Генеральний директор ТБ" ІННЕКС "Павло Лисечко.

Джерело: www.epravda.com.ua/news/2016/03/22/58...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали