• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Бухгалтерам і аудиторам України: привітання від перших осіб держави

16.07.2019 404 0 0

Працівникам бухгалтерських служб
та аудиторам України

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із Днем бухгалтера та аудитора.

Сьогодні, проявляючи високий професіоналізм та самовідданість, ви сприяєте економічному зростанню й зміцненню фінансової системи, посиленню потенціалу й інвестиційної привабливості сучасної Української держави.

Упевнений, що спільними зусиллями ми забезпечимо підвищення добробуту наших громадян.

Щиро зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра та оптимізму, любові й злагоди.

Президент України
Володимир Зеленський

1 из 1

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом — Днем бухгалтера та аудитора!

В умовах тих змін, що відбуваються у нашому суспільстві протягом останніх років, роль бухгалтерської та аудиторської діяльності лише підсилюється. Загальне пожвавлення економічних та фінансових процесів підвищує рівень відповідальності бухгалтерів та аудиторів, спонукає їх до впровадження нових сучасних методів в бухгалтерському обліку. Бухгалтери та аудитори стають надзвичайно важливою і подекуди ключовою ланкою ведення господарської діяльності і бізнесу.

Як держава, так і десятки тисяч приватних ініціатив, покладаються у своїй діяльності на високий професіоналізм вітчизняних бухгалтерів та аудиторів. Упевнений, що фаховий рівень українських спеціалістів сприятиме подальшому розвиткові вітчизняних підприємств та економіки загалом, а також утвердженню у нашій країні європейських норм і підходів з ведення бухгалтерського обліку та провадження аудиторської діяльності.

Висловлюю подяку бухгалтерам та аудиторам України за висококваліфіковану і складну працю! Бажаю Вам міцного здоров’я, матеріального благополуччя, професійного розвитку та нових досягнень!

З повагою,
Прем’єр-міністр України
Володимир Гройсман

1 из 1

Шановні працівники бухгалтерських служб та аудитори України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята!

Професії бухгалтера та аудитор є фундаментом економічного зростання країни, оскільки саме ви забезпечуєте фінансовий порядок як на підприємстві, так і в державі. Від вашої роботи залежить наповнення державного бюджету та добробут кожного українця.

Ваш високий професіоналізм, працьовитість, наполегливість, безмежна відданість справі заслуговують на глибоку подяку та шану.

Хочу побажати вам усім натхнення в роботі, миру, злагоди у ваших сім’ях, наснаги та здійснення мрій.

Успіхів у всіх починаннях!

З повагою,
Міністр фінансів України,

Оксана Маркарова

1 из 1

Шановні колеги!

Вітаю вас з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Вже другий рік поспіль це свято відзначається двома професіями, гідним найвищого визнання, представники яких є справжньою інтелектуальною елітою нашої держави.

В останні роки у національній системі бухгалтерського обліку та аудиту відбуваються докорінні зміни, пов'язані з інтеграцією України до європейського економічного простору.

Поставлені цілі вимагають від представників наших професій опанування нових знань, підвищення рівня професіоналізму, інноваційного підходу до виконання професійних обов'язків, що у свою чергу забезпечує підвищення іміджу професій бухгалтера та аудитора в Україні та є вагомим внеском у реформування національної економіки.

Переконаний, що наші зусилля та знання будуть запорукою розбудови економічно сильної держави та відкриють можливості зайняти українським бухгалтерам та аудиторам гідне місце у європейській та світовій професійній спільноті.
Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, творчого натхнення, професійних успіхів та відданості обраній професії, яка завжди повертатиметься визнанням та шаною.

З повагою,
Виконавчий директор
Інспекції із забезпечення якості
Органу суспільного нагляду
за аудиторською діяльністю
Олег Канцуров

1 из 1

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали