Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Агропорадник «Земельні відносини в Україні»

15.06.2021 1490 0 0

1 из 1

Земля є основним елементом, без якого неможливо вирощувати сільгосппродукцію. Як відомо, з 1 липня 2021 року розпочнеться перший етап продажу земель сільськогосподарського призначення. До цього часу слід провести комплексну експертизу наявних договорів оренди землі і за необхідності привести їх у відповідність до норм законодавства.

В агропораднику розповімо, які правові аспекти використання земель сільгосппризначення потрібно врахувати аграрію.

Безумовно, орендарів сільгоспземель цікавить подальша доля договорів оренди земельної ділянки: як переоформити договори, які норми вони мають містити, які нові правила продовження договорів оренди, чи автоматично здійснюється пролонгація укладених договорів оренди та що потрібно врахувати користувачам земельних ділянок, аби не мати проблем з їх орендою. Цим питанням ми приділили особливу увагу.

Неоднозначна ситуація складається із землями, які використовуються за договорами емфітевзису. Адже в законодавстві взагалі нічого не сказано про переважне право на купівлю землі суб’єктами, що користуються землею згідно з цими договорами.

Які нюанси мають врахувати фермери, які є способи переоформлення сільгоспземель, недоліки та переваги кожного з них — про все це читайте в агропораднику «Земельні відносини в Україні».

Агропорадник буде корисним керівникам, бухгалтерам, економістам агропідприємств та фермерських господарств.

Для ознайомлення з Агропорадником не забувайте вводити свій логін та пароль або оформити передплату.

З питань придбання звертайтеся за тел. +38(044) 334-62-70