Узагальнюємо дані обліку: рахунки – баланс
10.03.2017 385 0 0
Нормативна база:
- Методичні рекомендації із заповнення форм фінансової звітності, затверджені наказом Мінфіну від 28.03.13 р. № 433 (далі – Методрекомендації № 433);
- Методичні рекомендації з облікової політики підприємства, затверджені наказом Мінфіну від 27.06.13 р. № 635 (далі – Методрекомендації № 635);
- НП(С)БО 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»;
- П(С)БО 25 «Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва»
ТЕОРЕТИЧНИЙ МІНІМУМ
Призначення балансу та його побудова
Бухгалтерський рахунок – це спосіб групування інформації про господарські процеси, їх результати, про рух майна (активів) підприємства і джерел його формування. І що для обліку кожного конкретного виду активів підприємства і джерел їх формування, а також доходів і витрат відкривається окремий рахунок.
Однак рахунки – це первинний ступінь накопичення й групування облікової інформації. Для аналізу фінансового стану підприємства й прийняття управлінських рішень використовувати залишки за рахунками незручно (рахунків багато, загальну картину уявити важко, це під силу тільки професійному досвідченому бухгалтерові). Тому для зручності та наочності ту інформацію, яка міститься на рахунках обліку, потрібно певним чином укрупнити і структурувати. Те, що вийде в результаті такого укрупнення й структуризації, називається бухгалтерським балансом.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року