Виплата орендної плати наперед: коли дозволяється та як підтвердити
Акценти цієї статті:
- чи дозволяється виплачувати орендну плату наперед;
- як упевнитися, що орендар має право на авансову виплату, яка зарахується як виконання зобов’язання за договором оренди земельної ділянки;
- як проводиться індексація у разі такої виплати;
- які документи в цьому випадку оформлюються та є доказами належного розрахунку й отримання орендної плати орендодавцем.
Кожне сільгосппідприємство стикається із питанням виплати орендної плати. Зокрема, щодо авансової виплати можливі такі ситуації:
- орендодавець під час укладення договору оренди земельної ділянки просить виплатити орендну плату одразу за весь період;
- посеред періоду користування землею за договором орендодавцю знадобились гроші, і він просить виплатити орендну плату за декілька років наперед;
- орендар має змогу виплатити кошти орендодавцю у більшому розмірі, але бажає, щоб її було зараховано як орендну плату на декілька років наперед.
Тож у консультації розкриємо всі аспекти авансової виплати орендної плати: навіщо та чим її підтвердити, коли для виплати за майбутні періоди сторонам слід заздалегідь унести зміни до договору та зареєструвати їх у Державному реєстрі речових прав.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року