• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Надбавки за класність сільгосппрацівникам на транспортних засобах

22.07.2019 350 0 1

Мабуть, на кожному сільгосппідприємстві є водій автотранспортних засобів. А ті суб’єкти господарювання, які задіяні на збиранні зернових культур, зазвичай мають у штаті посаду тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Як установити надбавки за класність таким працівникам, з’ясуємо в цій статті.

До складу фонду додаткової зарплати входять, зокрема, надбавки та доплати до тарифних ставок (окладів, посадових окладів), перелічені в пп. 2.2.1 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату від 13.04.04 р. № 5. В абзаці десятому цього підпункту згадуються надбавки за класність водіям (машиністам) транспортних засобів.

Підпунктом 5.8.2 Галузевої угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України» і Професійною спілкою працівників агропромислового комплексу України в сільському господарстві на 2014–2020 роки передбачено, що перелік, умови запровадження та розміри доплат і надбавок до тарифних ставок і посадових окладів працівників рекомендовано встановлювати в колдоговорах підприємств згідно з додатком 6 до цієї Галузевої угоди. Щодо набавок за класність, то їх можна представити у вигляді табл. 1.

Таблиця 1. Надбавки за класність

Категорія працівників

Клас

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали