• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як заповнити та подати таблицю даних платника податків

Для кого ця стаття: для всіх платників ПДВ.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: навіщо та коли подавати Таблицю даних платника податків та як її заповнити.

За цією темою також див.: «Блокування податкових накладних повертається», «Коли блокуватимуть податкові накладні: аналізуємо критерії».

Нагадаємо, з 22 березня поточного року відновлено роботу системи моніторингу критеріїв оцінки ризиків, а простіше кажучи, знову почала діяти процедура зупинення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ПН, РК, ЄРПН).

Ми вже писали, що в разі коли операція, зазначена в ПН чи РК, відправленій на реєстрацію в ЄРПН, відповідає критеріям ризиковості, то реєстрація такої ПН/РК зупиняється (крім випадків, коли платник ПДВ має позитивну податкову історію).

Найчастіше операції з постачання визнаються ризиковими у виробників (а всі сільгосппідприємства є виробниками сільгосппродукції), адже вони купують одні товари/послуги, а постачають інші. Наприклад, купують насіння, паливо, добрива тощо, а постачають сільгосппродукцію. Отже, оскільки на вході та виході у виробників різні товари/послуги, така операція визнається ризиковою (п. 2 документа ДФС від 21.03.18 р. № 959/99-99-07-18, яким затверджено Критерії ризиковості здійснення операцій).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали