• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Харчування працівників: як обкласти ПДВ

12.07.2018 300 0 0

Із цієї статті ви дізнаєтеся: про порядок обкладення ПДВ наданого працівникам та особам, які працюють за цивільно-правовими договорами, харчування.

Чи потрібно нараховувати ПДВ на операції з надання харчування працівникам та особам, які працюють за цивільно-прововими договорами?

Так, потрібно. Пояснимо нашу відповідь.

Нагадаємо, що об’єктом обкладення ПДВ є операції з постачання товарів та послуг (пп. 14.1.185, 14.1.191, п. 185.1 Податкового кодексу, далі – ПК).

У даному випадку, на наш погляд, має місце операція з постачання послуг із харчування. Адже відповідно до пп. 14.1.185 ПК постачанням послуг є будь-яка операція, що не є постачанням товарів, чи інша операція з передачі права на об’єкти права інтелектуальної власності та інші нематеріальні активи або надання інших майнових прав стосовно таких об’єктів, а також надання послуг, що споживаються у процесі вчинення певної дії або провадження певної діяльності.

При цьому згідно з пп. «в» пп. 14.1.185 ПК надання послуг на безплатній основі підпадає під обкладення ПДВ на загальних підставах.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали