• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли сільгосппідприємство може торгувати продукцією власного виробництва без РРО?

03.12.2019 169 0 0

Підприємство, що не належить до сфери торгівлі або громадського харчування, має право не використовувати РРО при торгівлі продукцією власного виробництва (за винятком технічно складних побутових приладів, що підлягають гарантійному ремонту, а також ліків і медичних виробів) у тому випадку, коли розрахунки здійснюються безпосередньо в касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів і видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою відповідного суб'єкта господарювання (п. 1 ст. 9 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР).

Якщо ж підприємство продає продукцію власного виробництва через торговельну точку, розташовану на території села, то все залежить від обсягу продажу за рік.

Постановою КМУ від 23.08.2000 р. № 1336 установлено вичерпний перелік випадків (далі – Постанова № 1336, Перелік), коли замість РРО можна застосовувати розрахункові книжки і книги обліку розрахункових операцій (далі – РК, КОРО), але з деякими обмеженнями.

Так, п. 2 Постанови № 1336 установлено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій із продажу товарів (надання послуг), у разі перевищення якого застосування РРО є обов'язковим для форм та умов провадження діяльності, які визначені:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали