Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Форма № 20-ОПП: хто та в яких випадках подає

15.03.2018 4403 0 6

Фінзвітність, плата за землю, податок на нерухомість, транспортний податок, ПДВ, форма 20-ОПП

Для кого ця стаття: для сільськогосподарських товаровиробників, які мають об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: в яких випадках та в які строки сільгосппідприємство має подавати форму № 20-ОПП, як її заповнити та чи передбачено відповідальність за неподання форми.

Відповідно до п. 63.3 Податкового кодексу (далі – ПК) платники податків повинні повідомляти контролюючий орган (орган ДФС) про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, які належать їм на праві власності або якими вони користуються (далі – об’єкти оподаткування). Механізм такого повідомлення визначено в розд. VIII Порядку обліку платників податків, затвердженому наказом Мінфіну від 09.12.11 р. № 1588 (далі – Порядок № 1588).

Повідомлення подається за формою № 20-ОПП, яка є додатком 11 до Порядку № 1588. Основна мета запровадження цієї форми – отримання від платників податків інформації про всі наявні в них об’єкти майна, їх місцезнаходження, переміщення та стан, у якому вони фактично перебувають (використовуються, тимчасово не використовуються, не використовуються тощо).

Хто має подавати форму № 20-ОПП?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали