Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Автоматизація послуг елеватора в конфігурації «Бухгалтерія елеватора, млина, комбікормового заводу»

11.06.2019 388 0 0

Збирання зернових: документування та облік

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як зменшити вплив персоналу на результати зважування транспорту під час приймання та відвантаження зерна, а також як відбувається нарахування вартості послуг, наданих елеватором, у конфігурації «Бухгалтерія елеватора, млина, комбікормового заводу».

Нерідко працівники елеваторів та переробних заводів під час зважування зерна здійснюють махінації. Звісно, такі дії завдають збитків через необліковану на складі продукцію, але ще більший негативний вплив вони мають на втрату довіри клієнтів. На жаль, проблема людського фактора є актуальною, і розв’язати її можна лише за комплексного підходу.

Крім того, на елеваторах часто виникають розбіжності в розрахунках із поклажодавцями, оскільки в разі нарахування вартості послуг вручну або в таблицях Excel є висока ймовірність допустити помилку.

Усунути зазначені проблеми допоможе використання конфігурації «Бухгалтерія елеватора, млина, комбікормового заводу».

Під час надходження зерна на елеватор користувач створює в системі документ, заповнюючи в ньому інформацію про власника зерна, водія, транспортний засіб, вагу брутто і тари автомобіля (див. рис. 1).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали