• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як отримати доплату ЄСВ члену фермерського господарства

05.05.2020 309 0 0

Держпідтримка аграріїв - 2020

Із цієї статті ви дізнаєтеся: чи можуть цього року члени сімейного фермерського господарства (далі – СФГ) отримати доплату ЄСВ та що потрібно для цього зробити.

Одним із напрямів держпідтримки ФГ за напрямом «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» програми 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» є доплата на користь застрахованих осіб – членів/голови СФГ без набуття статусу юрособи ЄСВ.

Так, із 1 січня 2020 року набув чинності Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений постановою КМУ від 22.05.19 р. № 565 (далі – Порядок № 565).

Така підтримка полягає в тім, що членам та голові СФГ (далі для спрощення під членами СФГ розуміється і його голова) компенсується частина ЄСВ, яку вони мають сплачувати до бюджету.

Важливо: на доплату можуть розраховувати тільки члени СФГ. Члени звичайного ФГ, зареєстрованого не у формі сімейного, на жаль, не можуть отримати таку доплату.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали