Uteka.ua - інноваційний інформаційний вебсайт для бухгалтерів та інших працівників бюджетної сфери

Бухгалтерський облік у бюджетних установах - це складна система правил та інструкцій, які стосуються виконання як державного, так і місцевих бюджетів, а також застосування єдиних методологічних засад обліку і звітності та створення уніфікованого інформаційного забезпечення.

Проект Uteka.ua - це інноваційне електронне видання, яке подає повноцінну практичну інформацію для вирішення неврегульованих проблем та спірних питань у сфері фінансового функціонування державних установ. 

Що можна знайти на сайті

Ми подаємо всю інформацію швидко (в межах 1 хвилин відповідаємо на ваші запитання), детально - за допомогою розгорнутих текстових пояснень та у супроводі фото- і відеоматеріалів, а також актуально. Близько 30-60 нових статей з’являються у кожному розділі щомісяця. Ви можете отримати доступ до цієї інформації з будь-якої точки світу.

На сайті можна знайти всю необхідну інформацію, пов’язану з правилами і рекомендаціями щодо ведення бухгалтерського обліку в Україні. Це, у першу чергу,  організація бухгалтерського обліку в бюджетних установах. Ви також можете знайти інформацію, яка стосується комерційного та аграрного секторів.

Наші пропозиції

На головній сторінці сайту ви можете побачити, що вся інформація розподілена за категоріями. Це - освіта, медицина і державні органи. Вам не потрібно прогортати всю стрічку сайту, щоб знайти те, що вас цікавить. Просто виберіть потрібну категорію і підкатегорію, наприклад:

 • казначейське обслуговування;

 • кадровий облік;

 • публічні закупівлі;

 • оплата праці та податки;

 • юридичні питання, та інші.

У відповідних розділах можна знайти інформацію, що стосується перевірених рішень у сфері бухгалтерського обліку, аргументованих і надійних порад і рекомендацій, можливості поставити питання експерту-аналітику, доступу до законодавчої бази з розширеними коментарями до всіх діючих нормативних документів та багато інших тем.

Учасники і користувачі проекту

У загальному, проект Uteka.ua розрахований на:

 • бухгалтерів;

 • держслужбовців; 

 • юристів;

 • керівників державних підприємств;

 • фахівців із держзакупівель;

 • кадровиків. 

Більше 12 тис користувачів, яких цікавить бухоблік у бюджетних установах, уже обрали наш проект, оскільки він дає можливість:

 1. Швидко і правильно складати звіти.

 2. Правильно налагодити робочий процес.

 3. Грамотно застосувати відповідні положення законів та інструкцій.

 4. Мати доступ до найновішої інформації, яка стосується змін у законодавстві, адміністративної практики і судових проваджень.

З проектом співпрацюють передові фахівці, які представляють центральні органи виконавчої влади України, понад 100 професійних бухгалтерів та головні методисти журналів “Баланс-бюджет”, “Баланс-Агро” та “Баланс”.

Партнером проекту Uteka.ua є видавничо-консалтингова компанія “Баланс-Клуб”, яка має у своєму активі близько 29 років роботи у консалтингу з питань бухгалтерського обліку та понад 60 тис постійних клієнтів.

Наші переваги

Ви будете щодня отримувати найсвіжіші новини бухгалтерського обліку на найбільш актуальні теми, наприклад, щодо підвищення розмірів прожиткового мінімуму, особливостей організації дистанційної роботи чи індексації зарплат. 

Проект також надає змогу безкоштовно відвідати вебінари та майстер-класи з найважливіших аспектів бухгалтерського обліку та інші бухгалтерські заходи, а також поставити конкретні питання спеціалістам консультаційної лінії.

Дуже цікавим рішенням є календар бухгалтера, який включає тематичні статті від професіоналів, дати подачі звітів і сплати податків, законодавчі норми та інше. Для комфортної роботи ви можете користуватися онлайн калькулятором для обчислення ЄСВ, декретних, лікарняних, відпусткових виплат і заробітної плати.

Ви також зможете знайти форми та бланки для фінансової, податкової, статистичної звітності та складання звітів для фондів.

На сайті можна поспілкуватися з колегами та однодумцями у вкладці “Світ позитиву”. Поділіться своїм натхненням, секретами успіху та досвідом професійного розвитку. Тут ви знайдете відповідь на питання, як стати успішним бухгалтером чи фінансистом, а також відчути задоволення від роботи та інших сфер життя.

На завершення

Наш надзвичайно простий у використанні, передовий та інформаційно наповнений проект стане у нагоді всіх, кого цікавить порядок ведення бухгалтерського обліку в бюджетних установах, тим спеціалістам, які безпосередньо працюють зі змінами та нововведеннями у законодавстві, на підприємствах державної форми власності та в адміністративних структурах.

Наш сайт адаптований до будь-якого пристрою. Ви матимете доступ до готових рішень 24/7. Ми також представимо вашій увазі найнадійніші бухгалтерські сервіси.

Ви можете оплатити підписку у зручний для вас спосіб, і ми миттєво підключимо вас до сервісу