Нове електронне видання для керівників і бухгалтерів із практичною інформацією щодо неврегульованих та спірних питань

З нами завжди є рішення!

У виданнях «Uteka» публікується лише практична інформація та перевірені рішення для керівників і бухгалтерів із неврегульованих та спірних питань. А ще вивірені (аргументовані) поради та рекомендації в разі виникнення спорів із опонентами та якщо варто займати жорстку позицію, щоб не платити зайвого. Статті публікуються з таким розрахунком, щоб бухгалтер устиг вчасно врахувати нові правила. Це захистить і убезпечить підприємство, установу від штрафів та інших ризиків, пов'язаних із реформами законодавства.


Наша відмінна особливість:
  • Над вирішенням проблем працюють понад 100 висококваліфікованих бухгалтерів-практиків і 60 експертів редакцій видань «Uteka» з багаторічним практичним досвідом. При цьому з редакціями постійно співпрацюють спеціалісти центральних органів влади України.

Підвищення кваліфікації включено в передплату
  • За рахунок нового сервісу «Школа бухгалтера» співробітники вашої бухгалтерії без відриву від роботи зможуть підвищити кваліфікацію та отримати визнання рівня професіоналізму, а головний бухгалтер займатиметься навчанням підлеглих.
  • Більше того, рубрика «Школа бухгалтера» буде корисна вашій кадровій службі. З її допомогою можна впровадити систему мотивації бухгалтерів на ділянках, що сприятиме її зростанню.

Індивідуальні консультації від експертів
  • «Uteka – Консультаційна лінія 24/7» для передплатників – це можливість поставити будь-яке складне запитання експертам наших журналів та отримати вичерпну конкретну відповідь.

Передплатіть наші видання!
Наші рішення гарантуватимуть вашу безпеку, надійність і принесуть фінансову вигоду.