Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Раціонально використовуємо субвенцію на освіту

13.03.2019 406 0 0


Унесено зміни до постанови КМУ від 04.04.18 р. № 237, а також до затверджених нею Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (далі – Порядок № 237).

Насамперед, як і минулоріч, здійснено розподіл обсягів субвенції 2019 року відповідним місцевим бюджетам. Крім того, на засадах співфінансування крім передбаченої цією Постановою закупівлі обладнання та матеріалів має здійснюватися ще й закупівля музичних інструментів та мультимедійного контенту.

Згідно з оновленим Порядком № 237 до числа супервізорів належить ще й експерт, залучений до проведення сертифікації педпрацівників. Нагадаємо: супервізором є тренер, який має право надавати професійну допомогу, зокрема, тренерам-педагогам, учителям, асистентам учителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням, іншим працівникам освіти.

Доповнений Порядок № 237 передачає, що субвенція спрямовуватиметься також на підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5–11(12)-х класів загальної середньої освіти.

Звертаємо увагу! Критерії розподілу облдержадміністраціями субвенції за напрямом, визначеним пп. 1 п. 4 Порядку № 237, відтепер змінено, а саме:

25 % - розподіляється на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції «Нова українська школа» (було – 40 %);

35 % - розподіляється на закупівлю музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи (було – 20 %).

Постанова КМУ від 27.02.19 р. № 130 набула чинності з 28.02.19 р. («Урядовий кур’єр» від 28.02.19 р. № 40).

https://www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали