Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зміни в законодавстві з 14-18.06.21 року

18.06.2021 487 0 0

Кабмін встановив нові карантинні норми в Україні

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

ВР прийняла закон про одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізосібами

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування. 

Положення про Реєстр кваліфікацій – затвержено Кабміном

Мета рішення – врегулювати порядок створення і ведення Реєстру кваліфікацій для задоволення потреб юридичних і фізичних осіб, роботодавців, органів влади в оперативному отриманні відомостей про кваліфікації, способи набуття і присвоєння кваліфікації.

Затверджено порядок перевірки покупців земельних ділянок сільськогосподарського призначення – Уряд

Порядок визначає послідовність дій нотаріуса щодо перевірки фізичної особи/юридичної особи-набувача з метою посвідчення ним правочину про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

16 червня почали діяти нові правила відкриття рахунків у банках – Нацбанк

Національний банк на виконання вимог норм нового законодавства України унормував низку питань, пов’язаних з відкриттям банківських рахунків.

Парламентарії прийняли закон щодо посилення габаритно-вагового контролю на дорогах

Документ спрямований на удосконалення здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів, що сприятиме покращенню стану безпеки дорожнього руху та збереженню від руйнувань автомобільних доріг загального користування.

Здороження палива та бензинів

Визначено середню вартість: 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm, яка становить 22,09 гривень; 1 літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm, яка становить 25,82 гривень.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали