Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Держпродспоживслужба розробила Методичні рекомендації з виробництва насіння багаторічних трав

Редакція

17.01.2017 122 0 0

З метою забезпечення інформаційного супроводу діяльності служби у сфері насінництва, спеціалісти управління контролю в сфері насінництва та розсадництва ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розробило «Методичні рекомендації з виробництва насіння багаторічних трав у господарствах області».

Адже саме збільшення об’ємів та якості виробництва всіх видів кормів слугує чи не вирішальною умовою розвитку тваринництва, збільшення об’ємів виробництва та підвищення якості продукції якого, в свою чергу, є важливою ланкою сільськогосподарського виробництва у сфері забезпечення продовольчої безпеки та підвищення експортного потенціалу держави.

Окрім цього, висока рентабельність виробництва насіння багаторічних трав, сприятлива кон'юнктура ринку дозволять покращити фінансовий стан господарств, підвищити зайнятість населення, вирішити інші соціальні проблеми.

У Методичних рекомендаціях подано біологічну та господарську характеристику основних багаторічних трав,  висвітлено вимоги до посівного матеріалу, ґрунтовно проаналізовано особливості вирощування багаторічних трав та закладання насінників з моменту підготовки ґрунту і посіву, аж до збирання і післязбиральної обробки насіння, включаючи рекомендації щодо боротьби зі шкідниками та хворобами.

Посібник стане в пригоді керівникам та спеціалістам колективних сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, агрономам-насіннєводам і т.п.

Рекомендації можуть стати основою для розробки регіональної програми з розвитку системи насінництва багаторічних трав.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали