Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Строки проведення виїзних (невиїзних) планових і позапланових перевірок

23.04.2024 9 0 0

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Тривалість документальної планової перевірки не повинна перевищувати 30 робочих днів (далі – р. д.) для великих платників податків щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р. д., інших платників податків – 20 р. д.

Продовження строків проведення перевірок, визначених у ст. 77 Податкового кодексу (далі – ПК), можливе за рішенням керівника контролюючого органу не більш як на 15 р. д. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – не більш як на 5 р. д., інших платників податків – не більш як на 10 р. д.

Тривалість документальної позапланової перевірки, не повинна перевищувати 15 р. д. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 5 р. д., для фізичних осіб – підприємців, які не мають найманих працівників, за наявності умов, визначених в абзацах третьому – восьмому цього пункту, – 3 р. д., інших платників податків – 10 р. д.

Продовження строків проведення таких перевірок, можливе за рішенням керівника контролюючого органу не більш як на 10 р. д. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – не більш як на 2 р. д., інших платників податків – не більш як на 5 р. д.

Якщо під час проведення перевірки платник податків надає документи менше ніж за 3 р. д. до дня її завершення або якщо надіслані у порядку, передбаченому абзацом першим п. 44.7 ПК, документи надійшли до контролюючого органу менше ніж за 3 р. д. до дня завершення перевірки, проведення перевірки може бути додатково продовжено на строк 3 р. д.

ГУ ДПС у Вінницькій області

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали