Подання декларації при реорганізації підприємства
За результатами реорганізації шляхом приєднання подання декларації підприємством-правонаступником та підприємством, що було приєднано та припинено в результаті реорганізації, здійснюється кожним із зазначених платників самостійно у порядку, встановленому ПКУ. Тобто підприємство-правонаступник визначає податкові зобов’язання з податку на прибуток за результатами своєї господарської діяльності у декларації за відповідний податковий (звітний) період, а підприємство, що припиняється в результаті реорганізації, — відповідно у своїй декларації за звітний період, на який припадає дата ліквідації, з поданням таких декларацій у строки, встановлені п. 49.18 ст. 49 ПКУ.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ
від 26.01.2021 р. № 289/ІПК/99-00-21-02-02-06
Державна податкова служба України розглянула звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «_____» (далі – Товариство) щодо оподаткування податком на прибуток підприємств операцій з реорганізації підприємств шляхом приєднання та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах повноважень повідомляє.
Згідно з умовами запиту відбулася реорганізація підприємств шляхом приєднання до Товариства іншого товариства з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) та припинення останнього. До припинення ТОВ було подано податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за період діяльності такого ТОВ у 2020 році та сплачено податкові зобов’язання з цього податку.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року