Нюанси врахування та коригування податкової інформації в інформаційних базах ДФС
22.11.2016 371 0 1
ДФС у листі від 14.11.2016 № 24505/6/99-99-14-03-03-15 розглянула питання стосовно врахування в інформаційних базах ДФС податкової інформації та заходів щодо її коригування, а також усунення суперечностей у висновках актів (довідок) перевірок (звірок) різних платників податків.
Якщо висновки акта перевірки не визнані протиправними та не скасовані за результатами розгляду заперечень до цього акта або в судовому порядку, вони не можуть вважатись неправомірними лише на підставі того, що висновки акта (довідки) контрагента суперечать їм.
У разі незгоди платника податків або його законних представників з висновками перевірки чи фактами і даними, викладеними в акті (довідці) перевірки, вони мають право подати заперечення у терміни, передбачені абзацом 1 пункту 86.7 статті 86 ПКУ.
Крім того, рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.
Водночас слід зазначити, що контролюючим та іншим державним органам забороняється використовувати акт перевірки як підставу для висновків стосовно взаємовідносин платника податків з його контрагентами, якщо за результатами складення акта перевірки податкове повідомлення-рішення не надіслано (не вручено) платнику податків або воно вважається відкликаним.
Читайте також:
В Порядок оформлення і подачі скарг платниками податків внесено зміни
Планові перевірки: як не потрапити до плану
Для цілей встановлення тривалості документальних перевірок
Чи може Нацполіція проводити перевірки госпдіяльності?
Визначено Порядок перевірок держорганів
Подробнее по ссылке: https://uteka.ua/ua/publication/V-Por...
Коментарі до матеріалу