Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Нюанси формування податкового кредиту

Редакція

10.04.2017 192 0 0

Чи повинен платник податку формувати податковий кредит при отриманні документів, зазначених у п. 201.11 ПКУ, якщо придбані товари/послуги призначені для повного та/або часткового використання в неоподаткованих операціях та/або в операціях, що не є господарською діяльністю?

Відповідно до п. 201.11 ПКУ підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної є, зокрема, такі документи:

    - транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв’язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

    - касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку).

При отриманні цих документів платник податку формує податковий кредит за датою, визначеною п. 198.2 ПКУ, по товарах/послугах, призначеним для повного та/або часткового використання в неоподаткованих операціях та/або в операціях, що не є господарською діяльністю та відповідно до п. 198.5 ПКУ нараховує податкові зобов’язання.

(підкатегорія 101.14 "ЗІР").

Джерело: http://zir.sfs.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали