• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Яку фінзвітність подавати підприємствам, що застосовують МСФЗ

26.10.2018 474 0 0


Згортання статей у МСФЗ-звітності


ДФС у Листі № 27209 роз'яснила, яку проміжну фінансову звітність (за квартал, півріччя, дев'ять місяців або інший установлений підприємством період менше року) слід подавати підприємствам, які застосовують МСФЗ.

Так, згідно з § 4 МСБО 34 проміжна фінзвітність складається або з повного комплекту фінзвітності (як передбачено МСБО 1), або з комплекту стислої фінзвітності.

Повний комплект включає:

Комплект стислої фінзвітності містить у собі такий мінімум:

  • стислий звіт про фінансовий стан;
  • стислий звіт або стислі звіти про прибуток і збитки та інший сукупний дохід;
  • стислий звіт про зміни у власному капіталі;
  • стислий звіт про рух грошових коштів;
  • деякі пояснювальні примітки.

Як бачите, на відміну від П(С)БО, правила МСБО 34 не передбачають складання проміжної фінзвітності в складі тільки двох форм – Балансу та Звіту про фінрезультати. Тобто і квартальна звітність, і річна подається в складі чотирьох форм і приміток (у повному або стислому вигляді). До речі, про це ж говорить і Мінфін у листі від 23.08.18 р. № 35210-07-10/22399.

Що відбудеться, якщо підприємство, яке застосовує МСФЗ, подасть до органу ДФС разом із квартальною декларацією з податку на прибуток фінзвітність у складі тільки двох форм? Відразу хочемо попередити: це може призвести до невизнання декларації. Адже така фінзвітність є додатком до декларації, а якщо вона складається тільки із двох форм, то вважається такою, що не відповідає МСФЗ.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали