• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Маєте заборгованість перед ФСС – подайте звіт до 10 квітня

03.04.2019 544 0 0

Звітність перед ФСС: види та порядок складання

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України


Управління виконавчої дирекції ФСС у Кіровоградській області повідомляє, що у зв’язку з прийняттям правлінням ФСС постанови від 12.12.18 р. № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» форму та строки подання Звіту страхувальників по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі – Звіт, Фонд) було змінено.

Так, із І кварталу 2019 року страхувальники, які станом на звітну дату мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, мають подавати Звіт до відділень Фонду щоквартально до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня до повного погашення суми заборгованості.

Звіт складається наростаючим підсумком із початку року в гривнях із копійками, засвідчується підписами керівника та головного бухгалтера (за наявності) та печаткою (за наявності).

Звіт подається до відділень Фонду на паперових носіях або надсилається поштою. Звертаємо увагу, що лист зі Звітом слід направляти з повідомленням про вручення та описом вкладення. У верхній частині поштового відправлення відправник робить позначку «Звіт» згідно з вимогами Порядку оформлення поштових відправлень із вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій, затвердженого постановою КМУ від 28.07.97 р. № 799. Відправлення на адресу відповідного відділення Фонду потрібно здійснити не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання Звіту.

У разі зміни місцезнаходження або місця проживання, пов’язаної зі зміною адміністративно-територіальної одиниці у звітному періоді, страхувальник подає звітність за цей період (із першого до останнього календарного числа звітного періоду) до відділення Фонду, що відповідає новому місцезнаходженню (місцю проживання).

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали