Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

ДФС представила нові роз'яснення в ЗІР

12.12.2018 479 0 1

Категорія

Запитання

Коротка відповідь ДФС

101.16

 

 

Як заповнюється розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі – РК, ПН) у разі виправлення помилок у заголовній частині?

 

 

У разі допущення помилки в реквізитах заголовної частини ПН, зареєстрованої в ЄРПН, яка не заважає ідентифікувати здійснену операцію, постачальник (продавець) на дату виявлення такої помилки складає РК до ПН, у якому всі правильно заповнені реквізити ПН повторюються, а реквізит, у якому допущено помилку, заповнюється без помилок. У цьому разі таблична частина розділів А та Б РК не заповнюється (нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляються).

Не допускається виправлення даних щодо дати складання ПН та її порядкового номера

135.03

 

 

Як заповнюється поле «Головний бухгалтер» при поданні податкової звітності в електронному вигляді та як при цьому здійснюється накладення кваліфікованого електронного підпису, якщо штатним розкладом не передбачено посади головного бухгалтера або посада є вакантною та чи потрібно у такому разі подавати заяву за формою № 1-ОПП?

 

 

У разі відсутності на підприємстві посади головного бухгалтера до контролюючого органу подається заява за формою № 1-ОПП або за формою № 1-РПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» з відомостями про керівника підприємства.

У разі ведення бухобліку та подання податкової декларації безпосередньо керівником платника податку така податкова декларація відповідно до абзацу першого пп. 48.5.1 Податкового кодексу підписується таким керівником, а при поданні податкової звітності в електронному вигляді створення електронного документа завершується накладанням на неї кваліфікованого електронного підпису підписувача (підписувачів), кваліфікованої електронної печатки (за наявності), як передбачено для аналогічного документа в паперовому вигляді

135.03

 

 

Чи потрібно переукладати договір про визнання електронних документів шляхом надсилання Заяви про приєднання до Договору з контролюючим органом за новим місцезнаходженням з 1 січня року, що настає за роком зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання, пов’язаного зі зміною адміністративного району?

За наявності діючого договору про визнання електронних документів (далі – Договір) та в разі зміни місцезнаходження або місця проживання автора, унаслідок чого змінюється адміністративно-територіальна одиниця та контролюючий орган, в якому автор перебуває на обліку, заява про приєднання до Договору до контролюючого органу за новим місцезнаходженням не направляється

 

140.03

 

 

Що вважається оригіналом електронного документа (листа, довідки, запиту тощо), отриманого СГ в електронному вигляді через Електронний кабінет, та чи вважатиметься оригіналом також роздрукований документ у паперовому вигляді?

 

 

Оригіналом електронного документа (листа, довідки, запиту тощо), отриманого суб’єктом господарювання в електронному вигляді через Електронний кабінет, вважається електронний примірник такого документа з обов’язковими реквізитами, у т. ч. з кваліфікованим електронним підписом автора або підписом, прирівняним до власноручного підпису та з електронною позначкою часу. Роздрукований електронний примірник такого документа в паперовому вигляді не вважається оригіналом

301.3

 

 

Чи є базою нарахування ЄСВ вартість візитних карток у разі видачі їх роботодавцем працівникам, на яких зазначені, зокрема, логотип, реквізити роботодавця та особисті дані конкретного працівника?

Візитні картки, видані роботодавцем своїм працівникам, на яких зазначені, зокрема, логотип, реквізити такого роботодавця та особисті дані конкретного працівника, не є базою нарахування ЄСВ

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали