Факторинг: особливості обліку та правового регулювання
12.10.2016 308 0 0
Сучасний стан платіжної дисципліни в Україні незадовільний. Вітчизняні підприємства відчувають критичну нестачу обігових коштів, необхідних для фінансування поточної діяльності та розширення її обсягів, тому факторингові схеми фінансування є для них одним з небагатьох доступних способів прискорення обіговості оборотних активів і розширення можливостей фінансування поточної діяльності.
Про особливості та проблеми правового регулювання, обліку та оподаткування факторингових операцій на прикладі фінансової компанії, яка викуповує в першого кредитора дебіторську заборгованість з дисконтом, − далі.
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
У господарській практиці вітчизняних суб’єктів господарювання досить поширеними є факторингові схеми фінансування. У сучасному розумінні факторинг − це комплекс фінансових послуг, які надає клієнтові фактор в обмін на переуступку належної йому дебіторської заборгованості, що включає фінансування поставок товарів,
страхування кредитних ризиків, облік стану дебіторської заборгованості й регулярне
надання клієнтові відповідних звітів, а також контроль своєчасності оплати й роботу з дебіторами. Факторинг являє собою довгострокову
програму фінансування оборотного капіталу, а договір факторингового обслуговування зазвичай укладають на тривалий строк.
Докладніше дивись за посиланням: http://www.pspaudit.com.ua/files/au,_...
Джерело: http://www.pspaudit.com.ua/ru/pressro...
Коментарі до матеріалу