Можливі ризики при купівлі вторинного житла, - рекомендации адвоката
07.06.2017 172 0 0
Купуючи вторинне житлі, серед іншого, потрібно враховувати питання спадщини. Адже дана квартира може бути вже комусь віднесена заповітом, а значить, Ви або Ваш нотаріус повинні перевірити дану інформацію в Спадковому реєстрі.
Бажано також з'ясувати, чи здійснювалися щодо даного об'єкта нерухомості будь-які дії Державною виконавчою службою (незабаром запрацюють і приватні виконавців). Тому також перевірте квартиру в Єдиному реєстрі боржників.
Тільки отримавши необхідну інформацію по питанню, що вас житла, можете приступати до підготовки пакета документів для здійснення купівлі-продажу. Рекомендуємо здійснювати операцію тільки у того нотаріуса, якого Ви знаєте і кому довіряєте. Або нотаріус повинен бути нейтральним, але ні в якому разі не рекомендується мати справу з фахівцем, якого Вам порекомендує продавець. Навпаки, краще піти до знайомого нотаріуса заздалегідь, проконсультуватися з питань, які викликають, отримати дані з усіх реєстрів, обговорити дату і інші подробиці скоєння Вашої угоди купівлі-продажу.
Також бажано при попередній зустрічі з нотаріусом попросити у нього типову форму контракту (договору купівлі-продажу) для докладного ознайомлення з ним до підписання угоди. Продумайте, які доповнення та застереження Ви хочете внести до договору (наприклад, про кількість власників даного об'єкта нерухомості). Пам'ятайте, що договори здійснення операції з фізичними та юридичними особами також різняться.
Джерело: http://sud.ua/
Коментарі до матеріалу