У якості добрив аграрії використовують вихлопи сільськогосподарської техніки
01.11.2017 940 0 0
Цьогоріч Ден Лійки з Канади випробовував нову технологію Bio-Agtive , яка використовує вихлопні гази у якості добрив та засобу обробки насіння у ході вирощування сільськогосподарських культур.
Секрет нової технології Bio-Agtive полягає спеціальній установці, яка охолоджує вихлопні гази сільськогосподарської техніки або дизельної іригаційної системи, та використовує наявні хімікати як альтернативний ЗЗР та стимулятор підвищення біологічної активності ґрунту.
За словами Дена Лійки, добрива на основі фосфату амонію мають властивість вбивати мікробіологію ґрунту, а також перешкоджають рослинам створювати свої власні нутрієнти в процесі фотосинтезу. Нова технологія насичує ґрунт елементами, що захищають рослини від патогенів - формальдегід, мурашина кислота, синильна кислота і двоокис сірки.
Крім цього, система також перетворює вуглекислий газ в розчинну «нано-вуглецевий» форму, яка, за ствердженням компанії, стимулює фотосинтез і живить ґрунтові організми.
В цьому році, канадський аграрій протестував у дії трактор, обладнаний за технологією Bio-Agtive, у ході вирощування пшениці, ячменю, гірчиці та гороху. Крім економії на внесенні добрив аграрію вдалось збільшити урожайність усіх вирощуваних культур.
Винахідник продукту, Гері Льюїс з Альберти, (Канада) нещодавно розробив оновлену систему, яка також перетворює вихлоп в розчин нітратних добрив.
На поточний момент винахідник працює з більш ніж 150 фермерами з Канади, США, Австралії і Африки. Крім цього, дослідники з Університету штату Монтана також підтвердили ефективність технології Bio-Agtive.
Джерело: https://superagronom.com/
Коментарі до матеріалу