Товари з США: де дешевше і скільки чекати посилку
07.09.2016 1694 0 0
Українці все активніше освоюють шопінг на закордонних інтернет-майданчиках. Якими сервісами користуються наші громадяни при замовленні товарів з США, де і яку продукцію вигідніше купувати і як її доставити в Україну.
Як доставити
Зробити покупку в інтернет-магазині США - справа нехитра. Вибір майданчиків величезний, а правила придбання прості і зрозумілі навіть покупцеві без досвіду. Ніколи товар замовлений, постає питання його доставки, а тут можуть бути нюанси.
Компанії, що беруть на себе доставку товару в Україну, можна розділити на дві категорії. Перші - це великі фірми, які спеціалізуються на доставці вантажів з США, такі як, наприклад, Dnipro LLC, Ukraine Express, Meest та ін.
Друга категорія - дрібніші компанії-форвардери або посередники. При цьому, багато хто працює за тими ж логістичним каналах, що і перераховані вище вище лідери ринку.
Плюс перших в тому, що у них все давно налагоджено, проте є і мінуси - не завжди рішення приймаються швидко. У не настільки великих гравців спілкування з клієнтом більш особисте, кожна ситуація розглядається індивідуально.
При цьому, посередницькі фірми діляться на два типи: ті, що купують за вас і доставляють, і ті, які тільки надають адреса в Америці, куди доставляється викуплений вами товар.
Компанія "Нова пошта", наприклад, також недавно запустила свій сервіс NP Shopping якраз з доставки товару з-за кордону. Суть сервісу в забезпеченні викупу і доставки продукції.
Користувач вибирає бажані позиції, а сервіс приймає оплату за товар, викуповує його і доставляє клієнту. Цим NP Shopping істотно відрізняється від поштового форвардинга, коли клієнт реєструється на сайті інтернет-магазину і оплачує товар самостійно, а логістику бере на себе посередник.
Реєстрація в магазині, в якому планується покупка, не обов'язкова. А ось реєстрація у посередника обов'язкове, так як потім він оперує цими даними для доставки до вас в місто. Вартості, як і терміни, бувають різні.
Вартість доставки, як правило, складається з трьох складових: ціни товару на сайті інтернет-магазину, доставки і податків.
Також, існує і комісія посередників. Найчастіше. це відсоток від вартості товару або фіксована сума.
У нас це 10% від вартості товару, але не менше $ 10. Плюс клієнт оплачує тариф за вагу посилки. Він залежать від типу доставки.
На чому заощадити
В середньому, зараз ціни на доставку літаком зі США в Україну коливаються в межах від $ 5 до $ 12 / кг. Наші сервіси сильно виграють у американських поштових служб за вартістю. Так, ціна за доставку 1 кг посилки, наприклад, у USPS Priority обійдеться в $ 58, а у USPS Express (EMS) - в районі $ 75/кг.
Терміни доставки товарів з Америки:
Авіадоставка - 14-21 день з моменту прибуття товарів на склад в США (не включає в себе доставку по США і по Україні);
Доставка морем - 4-6 тижнів з моменту прибуття товарів на склад в США (не включає в себе доставку по США і по Україні).
При цьому, деякі компанії навіть пробують впроваджувати свої власні методи доставки. Наприклад, сервіс по відправці посилок "бандерольку" в серпні запустив в тестовому режимі Qwintry Air, який допомагає жителям будь-якого населеного пункту України отримати посилку з товарами з магазинів США та Європи.
Обійдеться це в $ 11 (посилка до 1 кг), плюс упаковка і комісія - разом $ 14,75. Товар обіцяють доставити за 8-14 днів. Товари варто замовляти на загальну вартість до 150 євро. Якщо вище - доведеться сплатити ще й чималий митний збір.
За рахунок об'єднання декількох посилок в одну (ми надаємо цю послугу безкоштовно) і відправки її з нашого складу, вийде заощадити - відправити одну велику посилку набагато дешевше, ніж кілька дрібних.
Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://ubr.ua/
Коментарі до матеріалу