Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Прості поради при купівлі б/у автомобіля

Редакція

02.06.2017 197 0 0

Машина - мов кіт в мішку. Кому-то дістанеться хороший екземпляр, а кому-то - повна руїна.

Сподіваємося, ті поради, які ми дамо вам в цьому матеріалі, допоможуть звести всі ризики до мінімуму і вибрати найкращий автомобіль з можливих.

1. Візуальний огляд

Кузов - найдорожча частина автомобіля, і якщо він з подряпинами, обгорілої фарбою, іржавим днищем і колісними арками, то таку машину краще не брати зовсім. Під автомобілем, простояли якийсь час, не повинно бути патьоків рідин. Вони вказують на зношеність і, побічно, на недостатнє технічне обслуговування.

2. Перевірка двигуна

Тільки відкривши капот, вже можна зробити деякі висновки. Якщо двигун відносно чистий, рівномірно припав пилом - це хороший знак. Не повинно бути патьоків масла, бензину, охолоджуючої рідини. Характерна проблема старих автомобілів - текти масла між блоком циліндрів і картером (в нижній частині мотора). Це може вказувати на сильний знос циліндропоршневої групи.

Якщо ж двигун чистий, немов недавно помитий, тобто велика ймовірність, що недавно було втручання. Можливо, виявивши проблему, власник і вирішив продати машину.

Хорошим способом визначити загальний стан деталей двигуна є вимір компресії. При цьому потрібно дивитися як на величину тиску, так і на її різницю в окремих циліндрах.

3. Запуск автомобіля

Будь-яка машина повинна запускатися відразу, за кілька оборотів стартера. В іншому випадку це може вказувати на проблеми, починаючи з неправильного зазору на свічках і закінчуючи подачею палива. Найчастіше вони легко усуваються. Якщо двигун не запускається зовсім, або стартер обертає занадто повільно, то цю машину краще не брати.

4. Вимкнути радіо

Відключення радіо дозволяє чути автомобіль і те, що з ним відбувається. Тому після запуску мотора і перед початком руху краще вимкнути радіо.

5. Незвичайні звуки

Перш ніж включити передачу, прислухайтеся до незвичайних звуків. Це може бути стукіт, брязкіт, виття, скрегіт, шелест або скрипи, які говорять про серйозні поломки або сильних износах деталей. Якщо є сторонній шум, вийдіть з автомобіля і спробуйте звузити зону його походження. Це може дати розуміння і підказати в пошуку проблеми. Наприклад, шум у районі коробки передач викликаний руйнуванням підшипника або шестерень, заміна яких - недешевий ремонт. Якщо шум або скрегіт лунає тільки при натисканні на педаль зчеплення, то, швидше за все, потрібно міняти вижимний підшипник. І платити за цей ремонт доведеться новому господареві машини, якщо він її купить.

Детальніше: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали