Чому зараз ідеальний час для того, щоб стати фрілансером?
08.02.2017 389 0 0
«Хочеш жити – вмій крутитися!» – цим висловлюванням дуже тонко підмічено специфіку життя в сучасному світі. Ось так ми і крутимося в міру своїх знань, навичок і можливостей. Хто днями просиджує в офісі, а хтось віддає перевагу тимчасовим підробіткам, а є й такі, хто працює на трьох роботах відразу.
Хто такий фрілансер
Фріланс (freelance) – це робота безпосередньо із замовником і виконання визначених завдань віддалено на платній основі. Людина, яка займається фрілансом і є фрілансер. Цілком логічно, правда?
Є багато переваг такої роботи:
можна працювати вдома, перебуваючи в іншому місті чи навіть в іншій країні;
є можливість самостійно складати графік своєї зайнятості;
не потрібно узгоджувати відпустку з начальником;
ви отримуєте гідні гроші за виконану роботу, ваша зарплата не залежить від того, перебуваєте ви в столиці чи провінції.
Фрілансери заробляють непогані гроші (якщо знання дозволяють) і мають можливість постійно вдосконалюватися у своїй справі.
Чому ж саме зараз найкращий час для старту?
Фрілансери користуються попитом
Багато людей мають хибне переконання, що більшість фрілансерів – це невдахи, які не змогли знайти постійну роботу. Але виявляється, все зовсім інакше: насправді фрілансери дуже затребувані.
Проблеми з роботою в фрілансерів були в ті часи, коли «гигномика» (gig economy) – модернова модель економіки, яка передбачає вільну і короткострокову форму «зайнятість», була зовсім нерозвинена. Але зараз все змінилося.
В останні роки попит на вільних працівників постійно збільшувався. Компанії почали створювати нові робочі місця, але мають намір заповнювати їх не постійними працівниками, а фрілансерами.
Вам не потрібно змінювати все і відразу
Мабуть, основна причина того, що люди не наважуються стати фрілансером – це страх невдачі. Що робити, якщо ви кинете хорошу роботу, а в підсумку залишитеся ні з чим?
Якщо вас досі переслідують такі думки, то важливо зрозуміти одне: вам не потрібно змінювати все і відразу. Графік позаштатного працівника відрізняється своєю гнучкістю, тому немає ніяких причин кидати свою постійну роботу (якщо дуже вже вона вам подобається).
Для початку ви можете займатися фрілансом виключно вечорами і вихідним, а в робочий день звично ходити в офіс. Якщо справи підуть добре, то фрілансу можна приділити більше часу і сил.
Безпека праці – дуже важлива складова
Сучасні негативні сторони ринку праці роблять фріланс ще більш привабливим. Фрілансери дуже затребувані, адже простежується тенденція, що кожен рік компаніям потрібно все менше і менше штатних співробітників.
Якщо говорити про фрілансі, який тісно пов'язаний з Інтернетом та інформаційними технологіями, то він має хороші перспективи. Це обумовлено, в першу чергу, підвищенням рівня автоматизації бізнес-завдань і безпечними умовами праці. У всякому разі вам вирішувати: чи ви хочете дні і ночі проводити на роботі і переживати не скоротять вас в один прекрасний момент, або ж приєднатися до нової моделі економіки і використовувати досягнення цивілізації собі на благо.
Знайти роботу досить просто
Фріланс – це не новий феномен. Люди освоювали його протягом століть, знаходячи роботу через контакти і спільних знайомих. Завдяки розвитку технологій в наш час знайти роботу набагато простіше.
Фрілансер легко може знайти роботу, скориставшись Інтернетом. Приміром, існують онлайн-майданчики, які призначені для пошуку клієнтів, такі як Upwork, Guru та інші. Ці сайти також дають можливість вибрати ціновий діапазон, у рамках якого ви готові працювати.
Особистий простір
У фрілансерів немає начальників. Вони самі створюють свій графік, працюють де хочуть і коли хочуть. Якщо завдання клієнта занадто складна, то фрілансер завжди може відмовитися і взятися за інший проект. Саме ця свобода дій і вберігає їх від стресових ситуацій.
Ставши фрілансером, ви отримаєте можливість повністю зосередитися на власних цілях і потребах вашої родини. Це можливість займатися улюбленою справою, коли ви хочете (навіть вночі, якщо так зручніше) і як ви хочете (ви сам собі бос).
Джерело: http://hyser.com.ua/
Коментарі до матеріалу