Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Про найважливіші інтернет-тренди 2017 року

07.06.2017

Ця доповідь входить в число найбільш авторитетних досліджень в області бізнес-моделей: її читають в найбільших компаніях світу, на неї орієнтуються інвестори і стартапери.

Продажі смартфонів сповільнюються

Всі бажаючі купити смартфон, вже це зробили. У 2015 році світові продажі виросли на 10%, а в минулому - лише на 3%.

У 2016 році середньостатистичний американець «зависав» в інтернеті 5,6 години в день. З них три години - зі смартфона. Цей показник в три рази більше, ніж він був у 2011 році.

Мобільний інтернет продовжить розвиватися, але не за рахунок часу, проведеного за комп'ютером або ноутбуком. Схоже, що найближчим часом люди відкладуть ці пристрої в сторону.

Відеоігри як популярний тренд

На сьогоднішній день гри - найпопулярніша розвага, на яке припадає набагато більше часу, ніж на Instagram і Snapchat. Для порівняння: в мегапопулярному Facebook користувачі сидять довше всього лише в півтора рази.

У 2017 році кількість геймерів досягла 2,6 мільярда, а адже в 1995 їх було лише 100 мільйонів. У 2016 році обсяг глобальної виручки від відеоігор додав 9% і перевищив $ 100 мільярдів. А ось найкращим ринком в ігровій індустрії є Китай.

Супутній тренд - зростання популярності кіберспорту. У минулому році світова аудиторія стримеров досягла 161 млн осіб на місяць, що на 40% більше, ніж в 2015-му.

Голосові запити витісняють текстові

У 2016 році частка голосових запитів в мобільному пошуку досягла 20%. Точність кращих технологій розпізнавання мовлення склала приблизно 95%. Отже, можна зробити висновок, що робот навчився розуміти голосові запити так само добре, як і людина.

Попит на розумні голосові помічники, на зразок Amazon Echo або Google Home, збільшиться, а значить їх асортимент теж розшириться. У минулому році тільки в Америці Amazon продав понад 11 млн Echo.

Стрімінг сприятливо вплинув на музичну індустрію

Ринок звукозапису переживав кризу 16 років поспіль - і тільки в минулому році показав зростання на 10%. Половину доходів забезпечив стрімінг (це спосіб передачі даних від провайдера до кінцевого користувача, при якому контент знаходиться на віддаленому сервері, і для його відтворення на пристрої завантаження або установка не потрібні), фізичні носії та mp3 принесли порівнянні гроші.

Швидко розвиваються Spotify, Apple Music і їх аналоги залучають користувачів однієї і тієї ж маркетингової фішкою: пропонують деякий час слухати музику безкоштовно.

Реклама в інтернеті стане популярнішим, ніж на ТБ

Ось такий поворот подій варто очікувати в найближчі півроку. Ринок інтернет-реклами в 2016 році виріс на 9%. У мобільному інтернеті реклама росте ще швидше. Як результат, Google збільшив доходи від реклами на 20%, Facebook - на 62%. На ці дві компанії припадає велика частина всього прибутку в цій сфері.

У свою чергу, рухається і бізнес блокувальників - особливо на розвинених ринках. Блокувальники для мобільних пристроїв поки не користуються особливою популярністю, але їх асортимент зростає швидше.

Джерело: http://hyser.com.ua/ 

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
13.05.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Держстат планує припинити ЄДРПОУ: розпочато обговорення Внесено зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації ДПС відповідає на актуальні запитання платників податків: лист від 02.05.2025 Працівникам планують надати прав...
27.02.2025
Зберігання та використання пального на підприємстві у 2025 році: облік, податки та документальне оформлення
Марафон-2025: головні бухгалтерські акценти року У суб'єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності транспортні засоби, інші машини та механізми, що споживають пальне, постійно виникають запитання, пов'язані з обліком і документальним оформленням операцій з таким пальним, а також зі з...
05.03.2025
Опубліковано постанову КМУ, якою спрощено процедуру бронювання військовозобов’язаних
Більше за темою: Бронювання працівників: покрокові дії Анулювання бронювання військовозобов’язаних: підстави та умови Звітність із військового обліку та бронювання 5 лютого на сайті Кабміну опубліковано постанову від 28.02.2025 № 233, якою внесено зміни до порядку бронювання війсь...
Нове
16.05.2025
Зовнішня торгівля України товарами за І квартал 2025 року
За І квартал 2025 року експорт товарів становив 9 952,7 млн дол. США, або 93,1 % порівняно із І кварталом 2024 року, імпорт – 18 467,5 млн дол. США, або 114,7 %. Негативне сальдо склало 8 514,8 млн дол. США (за І квартал 2024 року також негативне – 5 399,1 млн дол. США).  ...
16.05.2025
Як реформи в сфері захисту довкілля вплинуть на бізнес
«Зелений» перехід, сталі рішення та впровадження найкращих доступних технологій – це не перешкоди для роботи економіки, а вимога часу та нові можливості розвитку. Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук обговорила найбільш гострі питання з представни...
16.05.2025
Стратегія розвитку фінансового сектору: Рада з фінансової стабільності схвалила зміни
Рада з фінансової стабільності (далі – РФС) на засіданні 13 травня зосередилася на підготовці до восьмого перегляду програми розширеного фінансування з Міжнародним валютним фондом та ухвалила низку рішень.  По-перше, РФС схвалила зміни до Стратегії розвитку фінансового сектору України, з...
Кращі матеріали