Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Які нові можливості з'являться у «карти киянина»?

16.02.2018

Зараз за допомогою «Картки киянина» можна оплатити комунальні послуги, отримати знижки в театрах, музеях і деяких торгових мережах, проїхати в метро. Але розробники вирішили не зупинятися на досягнутому і в черговий раз вдосконалили свій продукт.

 «КАРТА КИЯНИНА» - це пластикова іменна карта з фотографією власника. У неї є свій банківський рахунок, який діє по всій території України і за кордоном. Ви також можете використовувати як зарплатну або пенсійну картку, а в разі втрати її можна заблокувати. Тобто, карта киянина - це своєрідний «електронний паспорт». З його допомогою житель столиці може отримати знижки на товари і послуги, а також доступ до різних онлайн-сервісів.

Як і де працює карта?

В МЕТРО. Карта киянина служить проїзним в метро. За кожен проїзд з карти списується вартість поїздки, для подальших поїздок карту необхідно поповнювати. При цьому при купівлі більшої кількості поїздок надається знижка.

В АПТЕЦІ. Власники карти можуть отримати знижку в соціальних аптеках. На сьогоднішній день в дисконтном переліку близько 200 препаратів. Карта дає знижку на ліки в розмірі 7-10%, а на деякі препарати - до 70%.

В МАГАЗИНІ. Деякі торговельні мережі надають знижки власникам такої карти. Наприклад, супермаркети BILLA, «Фокстрот», Westline, «Фуршет». Знижки діють в певний час, встановлений магазином. Розмір знижки також визначається конкретним магазином і може складати від 3 до 10%.

КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ. Зараз існує можливість оплачувати комунальні послуги за допомогою інтернету, не виходячи з дому. Для власників «карти киянина», які не мають доступу до інтернету, існує схема оплати картою в точках прийому оплати за комунальні послуги. Зараз в Києві 86 таких точок, які розташовані в приміщеннях ЖЕКів.

АДМІНПОСЛУГИ. В електронному кабінеті користувачі можуть відстежувати свою електронну чергу, а також завантажувати і прикріплювати електронні документи. Маючи «Карту киянина», можна подати скаргу або звернення на міський портал служби 1551.

ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ. За допомогою «Картки киянина» можна купити квитки на різні заходи за пільговою ціною. В електронному кабінеті можна відстежувати історію придбаних квитків.

ДЛЯ БАТЬКІВ. "Карта учня" - це аналог карти киянина, який видається дітям, учням в школі. Така карта дає батькам можливість відстежувати, коли дитина зайшла в школу, коли вийшла з неї і скористалася послугами їдальні.

А ЩЕ? З квітня 2018 року «Карта киянина» буде служити ще і єдиним електронним проїзним у столиці. Тобто карту можна буде використовувати не тільки в метро або електричці, а й в тролейбусах і трамваях.

Скористатися картою як електронним квитком можна буде, приклавши її до валідатора - пристрою для зчитування даних. Вони будуть встановлені в салонах громадського транспорту. З карти буде списана вартість поїздки. Якщо пасажир має право на пільговий проїзд, це буде зчитуватися автоматично.

До липня 2018 року Київська адміністрація планує встановити валідатори у всіх тролейбусах і трамваях міста. Завдяки автоматичному обліку пасажирів можна вивести з тіні значну частину коштів, отриманих від продажу «сірих» проїзних.

Також компанія UNIT, яка створила «Карту киянина», розробляє мобільний додаток проекту. Нова платформа дасть можливість купувати електронний квиток за допомогою смартфона і переглядати статистику поїздок.

ВІРТУАЛЬНИЙ АНАЛОГ. Нещодавно жителі Києва також отримали можливість оформити онлайн-версію карти. Для цього потрібно зайти на сайт проекту. У розділі «реєстрація» потрібно ввести свій номер телефону і пароль. Після цього власники онлайн-карти зможуть записатися на прийом до лікаря, оплатити «комуналку», оформити страховку або подати скаргу. Однак така карта не дає права скористатися знижками в магазинах-партнерах проекту.

Незабаром з'явиться можливість за допомогою «Картки киянина» бронювати квитки для відрядження, шукати персонал і навіть місця для проведення лекцій та бізнес-зустрічей.

Джерело: https://etcetera.media/prokachayut-ka...

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
15.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня З 5 липня в Україні відновлюється обов’язкове подання статистичної звітності Чи буде 15 липня вихідним днем Унесено зміни до переліку територій бойових дій і ТОТ (текст наказу від 28.05.2025) ДПС відповідає на актуальні запитання платників податків: лис...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
21.05.2025
Критично важливі підприємства до 28 травня мають подати відповідні дані: лист Мінекономіки
Більше за темою: Перелік галузевих та регіональних нормативних актів, якими затверджено критерії визнання підприємств критично важливими в особливий період Зарплатні критерії для бронювання працівників: обчислюємо середню зарплату Мінекономіки в листі від 19.05.2025 № 27-11/37509-07 поінформу...
Нове
17.07.2025
Чи потрібно реєструвати в Держреєстрі право власності на майно, набутого до 2013 року
З 1 січня 2013 року в Україні запрацював Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (ДРРП). Він замінив собою попередні реєстри прав на нерухомість (Реєстр прав власності на нерухоме майно та паперові реєстрові книги та реєстраційні справи БТІ). Щоб повноцінно користуватися державними електронн...
16.07.2025
Бізнес і представники Уряду підписали Хартію стійкості людського капіталу
Підписано Хартію стійкості людського капіталу (HCR) – це флагманська ініціатива, покликана об’єднати бізнес, уряд, громадянське суспільство та міжнародних партнерів навколо відновлення й підтримки людського капіталу в Україні. Під час Ukraine Recovery Conference 2025 у Римі Мінекономіки ...
15.07.2025
Судова процедура ліквідації банкрута
Розглянемо, що таке банкрутство, як боржник визнається банкрутом, як відкривається ліквідаційна процедура тощо. Визнання боржника банкрутом – це не лише правовий статус, а й старт складного процесу ліквідації. Ключову роль у цьому процесі відіграє ліквідатор, обраний з числа арбітражних керуюч...
Кращі матеріали