Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як впровадити систему HACCP на елеваторах

Редакція

26.02.2018 1012 0 0

Українська зернова асоціація за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів проведе в 10 містах України ряд безкоштовних навчальних семінарів для представників елеваторів щодо впровадження системи HACCP.

Зокрема, такі семінари будуть проведені в Києві, Вінниці, Полтаві, Кропивницькому, Тернополі. Дніпрі, Миколаєві, Харкові, Херсоні та Одесі. Перший практичний семінар відбудеться в столиці 2 березня 2018 року.

В УЗА пояснюють, що такі практичні семінари є актуальними, адже починаючи з 20 вересня 2018 року впровадження системи HACCP є обов’язковим для потужностей, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження (крім малих потужностей). Також, Держпродспоживслужба планує перевіряти потужності, що провадять діяльність з харчовими продуктами, зокрема, зерносховища, на предмет впровадження системи HACCP.

Система НАССР це інструмент управління, який можна застосувати до широкого кола простих та складних операцій, і не обмежується великими організаціями. Основною метою впровадження системи НАССР є забезпечення безпеки харчової продукції та кормів на всіх етапах харчового ланцюга «від лану - до столу». Таким чином, впровадження системи НАССР на елеваторах не лише гарантуватиме безпечність вітчизняного зерна під час зберігання та транспортування, але і забезпечить конкурентні переваги та інвестиційну привабливість підприємства, а також підвищить економічний інтерес до українського зерна на міжнародній арені.

Участь в семінарі для представників елеваторів безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для реєстрації необхідно скористатися онлайн формою. Реєстрація на семінар в Києві дійсна до 27 лютого 2018 року.

Для отримання додаткової інформації щодо участі в семінарі, будь ласка, звертайтесь до Української зернової асоціації на електронну адресу inbox@uga.kiev.ua або за телефоном +380444923968.

Джерело: http://agronews.ua/node/88215

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали