Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Як українцям відкрити візу в США: покрокова інструкція і «підводні камені»

09.06.2017

З травня 2014 року, після офіційної заяви Посла США в Україні Джеффрі пайеттах, українці отримали можливість відкриття туристичної візи типу В1 / В2 (короткострокові ділові поїздки і туризм) терміном на 10 років. Раніше віза українцям видавалася на 5 років.

Сьогодні активно ходять чутки про те, що отримати американську візу вкрай складно. Так, дійсно, візовий офіцер Посольства в кожному заявника бачить потенційного мігранта. Ваше завдання - переконливо довести, що це не так, і що центр ваших життєвих інтересів знаходиться в Україні. І ніяких планів мігрувати в США у вас немає. Навіть форма візової анкети DS 160 називається «Анкета на отримання неімміграційної візи».

Ми не стали спростовувати чутки, а розібралися в цьому питанні на власному досвіді. Все, про що нам вдалося дізнатися, пройшовши процедуру подачі документів на американську візу, пропонуємо вашій увазі. Як ви вже, напевно, здогадалися мова піде про те, як отримати візу типу В1/В2 (короткострокові ділові поїздки і туризм).

Ваш порядок дій

Повна інформація про порядок ваших дій для отримання американської візи докладно описана на офіційному сайті посольства США в Україні. Саме посольство знаходиться за адресою м.Київ, вул. авіаконструктора Ігоря Сікорського (колишня вул. Танкова), 4 До речі, сайт Посольства тримовний, тому ви можете читати всі приписи українською, російською або англійською мовами.

Вам потрібно зробити одне фото розміром 5 * 5 сантиметрів. У фотоцентрі попросіть, крім роздрукованих фотографій, відправити вам цифровий формат фото по електронній пошті. Воно вам знадобиться в цифровому вигляді при заповненні онлайн візової анкети DS 160. Про неї розповім трохи пізніше. Одне роздруковане фото ви, згідно з вимогами посольства, повинні взяти з собою на співбесіду. Хоча візовий офіцер про фото не питає. Але краще, щоб воно було при вас.

Далі зайдіть на сайт і скачайте бланк квитанції для оплати візового збору в розмірі 160 доларів США. Квитанція дійсна до оплати 3 дні з моменту її отримання (скачування). Оплата здійснюється в гривнях за курсом, що визначається Посольством на момент оплати. Платіть в будь-якому відділенні, але ТІЛЬКИ в Райффайзен Банку Аваль. Через 5 годин після оплати візового збору, інформація по вашій оплаті буде доступна в базі даних Посольства США та ви зможете внести 18 цифр квитанції (дивіться нижче) в спеціальну форму на сайті Посольства, щоб призначити собі співбесіду. Але про це трохи пізніше.

Так виглядає оплачена квитанція за візовий збір. Зверніть увагу на 18 цифр квитанції, які підкреслені ручкою. Вони вам ще знадобляться.

Отже, фото і оплачена квитанція у нас «на руках». Далі заповнюємо саму візову анкету DS 160. Попередньо ознайомтеся з порядком заповнення форми DS 160 тут.

Анкета заповнюється англійською мовою. Якщо ви не знаєте або погано знаєте англійську, краще попросіть допомогти з анкетою людини з хорошим знанням мови. Тільки одне поле анкети потрібно заповнити українською мовою: вписати повністю ваше прізвище, ім'я та по батькові. Далі чесно відповідаєте на всі питання анкети. У рядку про вашому середньомісячний дохід ставте суму в українських гривнях.

В останньому блоці питань вас запитають про те, залучалися ви до кримінальної відповідальності, чи є ви терористом, пов'язані ви з торгівлею людьми, відмиванням грошей, чи є у вас інфекційні захворювання і т.д. Уважно читайте ці питання, відповідаючи на них. В середньому, на заповнення анкети у вас піде 1,5-2 години. В кінці в форму анкети потрібно завантажити ваше фото в електронному вигляді.

Також ви можете заповнювати анкету в кілька етапів, якщо у вас немає вільного часу зробити це «в один присід». Якщо Ви зробите перерву в заповненні анкети на 20 хвилин, сеанс заповнення автоматично закінчиться і вся внесена інформація зникне. Вам доведеться почати все спочатку, якщо Ви не записали реєстраційний номер своєї анкети. Тому номер анкети запишіть або сфотографуйте відразу. Щоб уникнути втрати даних, регулярно натискайте клавішу «Save» (зберегти) і збережіть анкету на своєму комп'ютері.

Після заповнення візової анкети DS-160 генерується сторінка підтвердження з буквено-цифровим штрихкодом. Роздрукуйте цю сторінку.

Роздрукувавши сторінку підтвердження зі штрихкодом, натисніть кнопку (назад) у вікні веб-браузера та відправте резервну копію анкети DS-160 на адресу своєї електронної пошти. Файл буде відправлений вам в форматі PDF.

Детальніше: http://hyser.com.ua/ 

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
29.04.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Відстрочку від мобілізації для студентів і педагогів можуть обмежити: законопроєкт ДПС відповідає на актуальні запитання платників податків: лист від 22.04.2025 Категорію тих, хто має переважне право залишення на роботі при звільненні, розширять: проєкт закону Як ДПС застосовуватимуть відеореєстр...
10.02.2025
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати, пенсій та прожиткового мінімуму
Більше за темою: Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум – 2025: які розміри та на що вплинуть Розмір мінімальної заробітної плати Парламентарі подали законопроєкт № 12462, яким передбачається підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати та мінімальної пенсії за віком у 202...
27.02.2025
Зберігання та використання пального на підприємстві у 2025 році: облік, податки та документальне оформлення
Марафон-2025: головні бухгалтерські акценти року У суб'єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності транспортні засоби, інші машини та механізми, що споживають пальне, постійно виникають запитання, пов'язані з обліком і документальним оформленням операцій з таким пальним, а також зі з...
Нове
01.05.2025
Україна успішно пройшла скринінг ЄС за розділом «Підприємництво та промислова політика»
У Брюсселі відбувся офіційний скринінг відповідності українського законодавства нормам Європейського Союзу за розд. 20 «Підприємництво та промислова політика».  Зустріч онлайн відкрила голова Делегації та головний переговірник Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євро...
30.04.2025
Спрощено правила для розвитку приватного газовидобутку
Уряд ухвалив важливе рішення для прискорення вітчизняного газовидобутку. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну 29 квітня.  «Приватним підприємствам нафтогазовидобувної сфери максимально спрощуємо процедури облаштування установок зберігання енергії...
29.04.2025
Мінагрополітики запускає проєкт зі створення інвестиційного портфеля агросектору України
Мінагрополітики запускає збір інвестиційних проєктів діючих українських аграрних підприємств, які мають амбіції масштабуватись, модернізуватись і виходити на нові ринки. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль. «Мета – створити консолідований ...
Кращі матеріали