Як організувати бюджетну подорож: кращі способи
22.06.2017 114 0 0
Хто з мандрівників не хоче зберегти фінанси під час поїздки. Як організувати бюджетне подорож розглянемо на прикладі Іспанії. Іспанія країна недешева і це не секрет. Але способи заощадити є і завжди, головне - це бути не багатим, а підготовленим туристом.
1. Починаємо економити з самого початку - на купівлі авіаквитків. Кращий спосіб зберегти гроші - замовити квитки заздалегідь (місяці за 3 до вильоту). Особливо це правило актуально з лоукост-компаніями. Але якщо не купили, не турбуйтеся, а почекайте, можливо, якийсь із перевізників влаштує акцію. Також деякі компанії розпродають квитки на рейси за зниженими цінами практично перед самим вильотом, щоб не летіти з порожніми.
2. Великі валізи - це зайві витрати. Маленькі бюджетні авіакомпанії пропонують низькі ціни, але ось у вартість квитка не включається провезення багажу. Тому гарненько подумайте, що саме вам потрібно в поїздці і обмежтеся ручною поклажею.
3. Економія на житлі - це реально. Головне вивчити пропозиції і вибрати, що більше підходить саме вам. Найбюджетніших варіантів 3: Це хостели, але в цьому випадку кімнату доведеться ділити з кимось ще (найчастіше мова йде про декілька людей, а не про один сусіда). Але плюси такого варіанту очевидні - недорога ціна проживання (від 6 євро за добу), що входить сніданок і безкоштовний wi-fi. Якщо хостели для вас - це занадто екстремально, то і в цьому випадку є економні варіанти. Наприклад, квартира або, як мінімум, безкоштовна кімната в ній, завдяки сервісу Couchsurfing. В цілому, варіант хороший. Господар може не тільки поселити безкоштовно, але і нагодувати своїм фірмовим блюдом, провести екскурсію по місту. Однак через деякий час, можливо, вам доведеться відповісти йому таким же гостинністю, якщо він буде в ваших краях. Також можна знайти варіант для зупинки на сервісі Airbnb. Тут не безкоштовно, але недорого.
4. Якщо плануються переїзди між містами, то краще їхати на автобусі, а не на поїзді (комфортніше, але дорожче). Що стосується пересування у великих туристичних містах, то можна скористатися метро - ціни стерпні або іншим видом міського транспорту. Також хороший варіант - просто ходити пішки.
5. Заощаджуємо на культурній програмі. Вхід в іспанські музеї може бути платним або безкоштовним. Як це так, здивуєтеся ви? Все залежить від того, в який день тижня ви хочете окультуритися. Візьміть на замітку - в першу неділю в певні години в музеях вхід безкоштовний, а в деяких пропускають і зовсім кожен недільний день. Тому перед тим, як витратитися на вхід, перевірте на сайті, чи скоро можна відвідати пам'ятку безкоштовно, а раптом уже завтра не доведеться платити?
6. Ще один спосіб заощадити на культурній програмі - купити так звану туристичну дисконтну карту. Однак врахуйте, що таке марнотратство буде обгрунтованою тільки в разі насиченої програми. Якщо в ваших планах відвідання одного-двох музеїв - дешевше заплатити за вхід.
7. Кожному туристу варто задуматися і про вартість роумінгу за кордоном, адже він може спустошити будь-який гаманець. В цьому випадку ми радимо купувати сім-карти від міжнародних операторів.
8. Економити на харчуванні теж можна. Іспанці люблять легкі сніданки, тому ви можете розраховувати на недорогі тости або круасани з кавою. Якщо вам цього мало, то краще закупити «рятувальний» продуктовий набір в найближчому магазині. Це, мабуть, самий економний варіант, який підійде і для вечерь (так як в ресторані навряд чи вдасться бюджетно поїсти ввечері). А ось на недорогий ланч в кафе розраховувати цілком можна.
9. У деяких містах, наприклад, в Гранаді і інших є цікава традиція і дуже вигідна для туриста - це безкоштовні закуски до будь-якого алкогольного напою. При цьому мова не йде про горішках або чіпсах. До замовленому пиву вам можуть подати тапас, картоплю фрі або паелью. Однак варто пам'ятати, що така традиція є не скрізь, тому краще уточнити свій ресторанний маршрут.
Джерело: http://hyser.com.ua/life_style/209725...
Коментарі до матеріалу