Як не потрапити на гачок недобросовісних ріелторів
20.01.2017 181 1 0
Дуже часто в соцмережах чи у випуску новин можна почути історії про ріелторів, які надають неякісні послуги. Втім, були й випадки, коли клієнтів агентства нерухомості взагалі ошукували. І це стосувалося не лише продажу помешкань, а й оренди.
Треба звертати увагу на те, за якими умовами працює компанія – бере оплату за свої послуги до поселення клієнта в квартиру чи після.
Рекомендується працювати лише з тими компаніями, які беруть оплату за свої послуги лише за фактом виконаної роботи, тобто після поселення клієнта в орендовану квартиру.
В договорі, який підписує клієнт передбачено, що ріелтор повинен надати клієнту до 10 різних варіантів помешкань. Втім і тут недобросовісні представники цієї професії знайшли лазівку – вони надають клієнту фейкові номери, за якими відповідає фейковий орендодавець.
Найчастіше ці «орендодавці» будуть пропонувати людини квартиру, яка йому абсолютно не підходить. І в кінцевому результаті вийде так, що компанія кошти отримала, а для орендаря фактично нічого не зроблено. Хоча з юридичної точки зору ріелтор виконав умови договору. Тоді клієнту доведеться або змиритись, або ж повторно оплачувати послугу.
Перш за все не треба поспішати з вибором агентства, а розглянути кілька варіантів, тим паче, що в більшості з них однакові об’єкти нерухомості. А ті, де працюють за передоплатою, взагалі уникати.
Та все ж тим, хто потрапив на гачок недобросовісних ріелторів рекомендується не сидіти склавши руки, а діяти активно - приходити в офіс компанії, вимагати показати результати роботи, попросити зв’язати з власником запропонованої квартири, призначити зустріч. Одним словом, зробити все, аби змусити агентство відпрацювати зароблені кошти.
А найпростіший спосіб убезпечити себе та свої кошти – це попередньо перевірити репутацію компанії, хоча б в інтернеті.
Джерело: http://www.volynpost.com/
Коментарі до матеріалу
Відсортовано: по часу за популярністю
Всього коментарів 1