Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як уникнути податку на закордонні посилки

Редакція

13.12.2017 266 0 0

Новий закон ВРУ, який передбачає обмеження безмитного ввезення товару, викликав шквал обурень у українців. Згідно з документом, число безмитних закордонних посилок буде обмежено трьома в місяць, загальною вартістю не більше 150 євро.

Українці вже придумали кілька схем обходу нововведення. Так, оскільки обмеження торкнеться однієї людини, то велика кількість посилок можна розподілити на декількох адресатів, які проживають або зареєстрованих в одному місці. Ними можуть бути рідні та близькі людини, якій необхідно отримати велику кількість посилок.

Навіть великі компанії, які організовують транспортування і доставку предметів торгівлі, поки не розуміють всі тонкощі нововведення. Деякі підприємці, які торгують через всесвітню павутину, зробили припущення, що нововведення стане причиною шахрайських схем. Зокрема, для доставки використовуватимуть дані людей похилого віку або потребують, яким будуть оплачуватися невеликі суми грошей в якості винагороди. Підприємці планують переглянути свій підхід до комплектації предметів торгівлі та зробити його більш ефективним, щоб «вміститися» в пільгову вартість, яка не підлягає обкладенню податками.

Нагадаємо, відповідно до законодавчих змін, вже за четверту посилку з Aliexpress та інших закордонних магазинів доведеться заплатити податок в 20%. А щоб нічого не упустити, при фіскальної службі буде створена спеціальна інформаційна система. Вона стане відслідковувати, скільки покупок зробив той чи інший отримувач.

До слова, згідно з дослідженням, проведеним компанією GfK, українці отримують з-за кордону в середньому 10-13 посилок в рік. Середня вартість замовлення при цьому складає всього 1292 грн.

Джерело: https://psm7.com/ 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали